28.09.2020

Lastesõime 80. sünnipäev

20.0ktoobril täitub lastesõimel 80. tegutsemisaasta

Oleme suure juubeli eel .Pika ajalooga maja lugu algab 1940.nda aasta sügisel.Ajalugu on fotodes ikka alles hoitud ja see  annab aimu tolleaegsest elust-olust.Säilinud on vanad nädala kavad,kus esimesel kohal seisab võimlemine ja teisel marssimine, ju ikka selleks et rüht sirge oleks.Kodulehe pildialbumi galeriis on leitav link Lastesõime ajalugu ,sealt on  võimalik vaadata just neid töökavu ja vanu fotosid .

Kavas on avada vanade fotode näitus seintel.Uuendame stendi Meie tegemised.Sünnipäeva päeval vaatame lastega koos fotosid ekraani pealt.Sünnipäevapidu toimub  koos Mõmmiku ja Nähkaga.Sööme torti!Sünnipäeva kingiks on tellitud pink-kiik,mis juba on hoovi peale paigaldatud.Nõmme Linnaosavalitsus kinkis pingile kuldse tahvli, mis jääb meenutama sünnipäeva .

Kutsusime sünnipäevaks lapsevanemaid valmistama Mõmmisid. Ka töötajad lasid loovusel lennata ja valmisid väga toredad karud.Näitus sai imevahva! Aitäh kaasalööjatele!

Lastesõime juubelil tunnustas Tallinna Haridusamet pikaajalisi töötajaid.Gaida Pellis on Mõmmikus lapsi hoidnud 43 aastat,Mai Esko 34 aastat. Õpetaja Tairi Kasemaa on ametis olnud 17 aastat ja  Viktoria Gaiduk 13 aastat.Õppeaasta 2019/2020 teo eest pälvis tunnustuse Õpetaja Kätri Kärk,stendi "Meie tegemised "toimetamise eest.Lastesõime juubeliks valmis Õpetaja Tairi sulest kogumik "Nähka seiklused lastesõimes".Soovin kõigile töötajatele jaksu ja tervist elu lastesõimes edasi hoida!

Uudise rubriigid: