18.06.2021

Latitude59 eriüritus 18. juunil 2021 Kultuurikatlas

Latitude59 on Eesti suurim tehnoloogia-, ettevõtlus- ja innovatsiooniteemadele pühendatud konverents, mis toimub 19.-20. mail 2022, aga tänavu leiab Kultuurikatlas 18. juunil aset Latitude59 eriüritus, mis toob kokku lähiregiooni iduettevõtjad ja investorid, andes võimalusi mõttevahetuseks ja ärisuhete loomiseks.

Üritust toetab ka Tallinna ettevõtluskeskus!

Konverentsilavadel astuvad üles ettevõtjad ja valdkondade tippspetsialistid, lisaks on Latitude59 osalejate hulgas 275 rahvusvahelist investorit, enam kui 350 startupi esindajat, lisaks meedia esindajad lähiriikidest ja kaugemalt.

Sel aastal on tugevamalt fookuses lähinaabrite startup-kogukondade kaasamine, idufirmade ja investorite kokkuviimine ning publikut kaasav lavaprogramm. Seekordselt sündmuselt ei puudu ka traditsiooniline idufirmade pitchivõistlus, diskussioonid maailmatasemel visionääridega ning uuendusena ka spetsiaalselt idufirmadele väljatöötatud mentorlusprogramm. 
Tänavusel konverentsil on tähtis osa ka publikul, keda kutsutakse erinevates diskussioonides aktiivselt kaasa lööma. Programmi kuuluvad ka inspireerivad asutajalood (Founder Stories) ning ettevõtjad saavad kuulda praktilisi näpunäiteid, kuidas toime tulla väljakutsetega, millega asutajad sageli silmitsi seisavad. 

Pileteid saab osta SIIT

Allikas: latitude59.ee/