15.11.2017

Lauliku lasteaed tähistas 12. sünnipäeva heategevusetendustega

14.11 2017 kell 10.00 ja 11.30

14. novembri hommikul võttis Lauliku lasteaed vastu sünnipäevakülalisi teistest Nõmme linnaosa lasteaedadest. Nimelt olid kõik Nõmme lasteaedade koolieelikud koos õpetajatega palutud vaatama etendust "Sipsik". Näidendit esitasid Lauliku lasteaia töötajad, lavastajaks muusikaõpetaja Elbe Prants. Külalisi oli kokku 200-ringis, kuid kõik mahtusid kenasti saali ära ning etendust jälgiti suure huvi ja kaasaelamisega. Üritus oli piletitega, tulu annetati üksmeelse otsusena heategevusprogrammile " Märka ja aita". Nii enne kui pärast etendust oli külalistel võimalus vaadata lasteaia fujees olevat laste kunstitööde näitust "100 Sipsikut".

Lauliku lasteaia lapsed vaatasid "Sipsiku etendust pärast külaliste lahkumist. Selle etenduse piletitulu läks Leevikeste rühma lapse Kristiini ravi toetuseks. Kristiin peab oma haige jala tõttu käima ravil Saksamaal.

Mõlemaid etendusi aitas valgustusega põnevamaks muuta Tihaste rühma lapsevanem Aleksander Kartul firmast Eventech.

Lauliku sünnipäevaetendustega tehti suur kummardus kõigile toredatele Eestimaa lastekirjanikele ning tähistati lisaks lasteaia sünnipäevale veel peatselt saabuvaid tähtpäevi Eesti Vabariik 100 ja alusharidus 100.