13.11.2017

Laupäeval, 18. novembril toimub vabatahtliku tegevuse laat

18. novembril tulevad Tallinna lauluväljakule kokku Tallinna ja Harjumaa vabatahtliku tegevuse ühendused, et tutvustada iseendid ja oma tegevusi.

Vabatahtliku tegevuse laadale oled sa oodatud sõltumata oma soost, vanusest või perekonnaseisust. Sa vajad ainult tahet midagi paremaks muuta ja meie aitame sul leida selleks sobiva võimaluse. Kohal on ligi 50 erinevat ühendust, et kõnetada neid, kes märkavad enda kõrval ka teisi ja soovivad anda oma panuse. Täna Sa veel ei tea, kas aitad tulevikus loomade varjupaika või liitud vabatahtliku päästekomandoga, kuid laadal saabub tõehetk. Segadusse sattumist kartma ei pea, sest kes on otsustanud vabatahtlikuna oma panuse anda, see kuulab, mida süda ütleb ega eksi kunagi.

Kui kahtled, kas sul on ikka piisavalt aega, energiat ja oskusi vabatahtlikuna tegutsemiseks, siis tule ikkagi kohale ja luba meil sind julgustada. Me räägime sulle ausalt oma kogemustest, võitudest ja isegi kaotusest, millest on saanud õppetunnid. Räägime uutest sõpradest ja tuttavatest, katsumustest ja hetkedest, mis inimesi liidavad. Räägime sellest, kuidas maailmavaade avardub ja sellest, kuidas saabub mõistmine – igast inimesest sõltub väga palju! Sinust samuti.

Laata korraldavad Eesti Külaliikumine Kodukant, Noorteklubi Active, EstYes, ESTSAR ning vabatahtliku tegevuse võrgustik.

Vabatahtliku tegevuse laat 2017.