21.07.2017

Laupäeval tähistab Kadrioru park oma 299. sünnipäeva

Sel laupäeval, 22. juulil, tähistab Kadrioru Park oma 299. sünnipäeva. Peetakse harivaid mänge Kadrioru pargis asuvates muuseumides. Need üritused on mõeldud nii lastele kui ka täiskasvanutele. Õhtupoolikul toimub mitmeid kontserte.

Juba kell 12 algavad lossiaiamängud „Maadeavastajad“ Kadrioru Kunstimuuseumis, lossi ees ja lilleaias.

Üritusi jagub veel Peeter I majamuuseumi, Eduard Vilde muuseumi ja lastemuuseumi Miiamilla.

Kell 15 toimub kontsert „Aegumatu ooperimuusika“ Kadrioru Kontserdiväljakul. Esinevad sopran Olga Zaitseva, bariton Atlan Karp ja bass Pavlo Balakin. Klaveril saadab Piia Paemurru. Kontsert on kõigile tasuta.

Pidupäeva peaesinejaks on Kadrioru kontserdiväljakul Kadri Voorand koos Estonian Cello Ensemblega. Kontsert algab kell 16.30. See kontsert on samuti tasuta.

Kell 17 algavad pargiekskursioonid nii eesti kui vene keeles. Kogunetakse Luigetiigi juures asuva päikesekella juures. Ekskursioonist osavõtt on kõigile tasuta.

Kell 18 toimub pidulik sünnipäevakontsert Kadrioru lossi peasaalis. Esineb ansambel Järvi Instrumenalists. Kontsert on piletitega.

 Lisainfot sündmuste kohta leiab Kadrioru Pargi kodulehelt www.kadriorupark.ee ja sotsiaalmeediast www.fb.com/kadriorupark.