06.04.2017

Laupäeval toimub maleturniir Kristiine Open 2017

Laupäeval, 8. aprillil kell 11, algab Tallinna Puuetega Inimeste Koja (Endla 59) suures saalis kiirmaleturniir Kristiine Open 2017. Turniir toimub teist aastat järjest ning selle korraldab Kristiine linnaosa valitsus koostöös Eesti Maleliiduga.

„Heameel on tõdeda, et maleturniirist Kristiine Open on meie linnaosas kujunemas üks järjekordne kena traditsioon,“ ütles Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev. „Eelmisel aastal oli huvi turniiri vastu väga suur, sellel osales ligi sada mängijat. Seega ei tekkinud meil kordagi küsimust, et kas korraldada ka sel aastal uus turniir. Ootame ka tänavu sama rohket osavõttu ning täname Eesti Maleliitu meeldiva koostöö eest.“

Turniiril Kristiine Open 2017 saavad osaleda kõik malehuvilised sõltumata mängutasemest, vanusest või soost. Et osalejate arv on piiratud, tuleks turniiril osalemiseks end kindlasti eelnevalt registreerida edastades Maleliidule oma nime, sünniaasta ja olemasolul ka klubilise kuuluvuse. Registreerimiseks tuleks andmed saata e-kirjaga aadressile maleliit@maleliit.ee. Võistlejate nimeline registreerimine kohapeal toimub omakorda eelregistreerimise alusel kuni kella 10.40ni.

Kiirmaleturniiri avavad Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev, Eesti Maleliidu nõukogu liige Andrei Korobeinik ja juhatuse esimees Hendrik Olde. Kõik Kristiine Open 2017 osalejad saavad meened ning parimad ka auhinnad. Turniiri võitjat autasustatakse karikaga. Täiendavalt saavad auhinnad ja diplomid turniiri kuus esimest ning need antakse ka välja kategooriates - parim noormees, parim neiu, parim seenior ja parim naismaletaja. Lisaks loositakse kõigi osalejate vahel välja tahvelarvuti.

Juhend: www.maleliit.ee/info/2017/juhend%20(KRISTIINE%20OPEN-%202017).pdf