13.10.2019

Lehekottide äraveo registreerimine Pirital

Kuni 27. oktoobrini saavad Pirita linnaosa elanikud registreeruda lehekottide tasuta äraveoks.

Registreerimiseks tuleb täita ankeet Pirita ajalehest (27. septembri ajaleht) ja tuua see Pirita Linnaosa Valitsusse, Kloostri tee 6 (kabinet 128) või saata e-posti teel aadressile tony.liivak@tallinnlv.ee.

Registreeruda saab ka Pirita Linnaosa Valitsuse kodulehel https://www.tallinn.ee/est/Vorm-Lehekottide-registreerimine-Pirital-2019

Lehekottide äraveo registreerimine lõpeb 27. oktoobril. Hiljem laekunud avaldusi vastu ei võeta.

Lehekottide äravedu kestab 18. novembrist kuni 8. detsembrini asumite kaupa:

18. kuni 24. november – Mähe, Laiaküla, Kloostrimetsa, Lepiku, Iru ja Pirita asum;

25. november kuni 1. detsember – Kose ja Maarjamäe asum;

2. kuni 8. detsember – Merivälja asum.

Puulehed tuleb panna kottidesse ja kott pealt kinni sõlmida. Veoperioodi alguse päevaks tuleb kotid tõsta piirdeaia taha tänavapoolsesse serva. Lehekotid veetakse ära asumite kaupa. Iga registreerinud kinnistu juures käiakse ühe korra. Juhul, kui kotid sisaldavad peale puulehtede ka muud prahti, siis kotte ära ei viida. Lehekottide maksimumsuurus on kuni 150 liitrit, suuremaid ära ei viida. Igalt kinnistult viiakse ära kuni 15 kotti. Kui teil on rohkem kui 15 lehekotti, siis on võimalik viia need lähimasse jäätmejaama. Jäätmejaamades võetakse igalt inimeselt päevas tasuta vastu (ID kaardi alusel) kuni kuus 100-liitrist kotitäit aia- ja pargijäätmeid.

Lähim jäätmejaam, kus piritalased saavad lehekotid tasuta ära anda, asub aadressil Pärnamäe tee 36. Lisainfot saab helistades 1345. 

NB! Jälgige teateid Facebookis ja Pirita LOV kodulehel.

Uudise rubriigid: