28.08.2019

Lehola Keskkonnahariduskeskus kutsub külastama!

Olete oodatud külastama Lehola Keskkonnahariduskeskust, mis asub Mustamäel Tallinna Lehola Lasteaia ruumides.

Lehola Keskkonnahariduskeskus on loodud 13 aastat tagasi toetamaks lasteaedade õpetajaid erinevate loodusharidust pakkuvate koolituste ja õppematerjalide laenutamiseks. Tänaseks oleme olemas ka kooliõpetajate jaoks. Lehola KHK on viimased 3 aastat koordineerinud Tallinna Haridusameti ja Keskkonna Investeeringute Keskuse ühisprojekti koolidele ja lasteaedadele. Hetkel oleme loomas keskusele oma Nõukoda, kuhu kuuluvad keskuse töötajad, esindaja Haridusametist, Lehola lasteaia direktor ning õpetajad erinevatest lasteaedadest ja koolidest.

Lehola KHK pakub oma kasutajaskonnale igakuiselt huvitavaid koolitusi erinevates loodushariduskeskustes üle Eesti. Samuti täiendame jooksvalt oma vahendeid keskustes kohapeal. Kiiremaks vahendite laenutamiseks oleme loonud spetsiaalse e-laenutuskeskkonna, kus saab endale huvipakkuvad materjalid eelnevalt välja valida ja broneerida. E-laenutuskeskkonna aadress on: elaenutus.leholakhk.edu.ee

Alates 2018. aasta oktoobrist alustas Lehola Keskkonnahariduskeskusel õpituba Pirita-Kosel, mis tegeleb spetsiaalselt lastega. Lastele pakutakse erinevaid keskkonnahariduslikke programme nii toas kui ka õues.

Hetkel pakutavad programmid:

  1. Teadusteater
  2. Vanast uus
  3. Olen metsamees
  4. Avastusretk allikani ehk kuidas lestakala lapikuks muutus (uus!)

Alates oktoobrist lisandub ka programm "Elu mullas" ning detsembrikuus on tulemas "Jõuluprogramm". 
Rohkem infot programmide kohta leiab siit: https://www.tallinn.ee/est/leholakhk/Programmid

Kõik programmid on suunatud eelkooliealistele (6-7 aastased) ja l kooliastme lastele ning toimuvad eesti keeles.
Registreerumiseks kirjutage palun meiliaadressile piritakosekhk@gmail.com või helistage telefonil 53642474.

Meie tegevustega paremini kursis olemiseks oleme loonud Lehola Keskkonnahariduskeskuse  lehekülje Facebook-keskkonnas aadressil: https://www.facebook.com/LeholaKHK/ ja samuti meie kodulehekülje aadressil: https://www.tallinn.ee/est/leholakhk/

 

NB! Lehola Keskkonnahariduskeskus ootab oma rõõmsasse pisikesse seltskonda inimesi, kes leiavad aega keskuse tegemistes ja toimetamistes kaasa rääkida. Lehola KHK kutsub kokku Nõukoja, kellega koos arutada praegusi ning tulevasi mõtteid ja tegevusi keskuse paremaks toimimiseks. Nõukoda käib koos kaks korda aastas. Kui Sa tunned, et oled see, kes võiks meie hulka kuuluda, palun anna oma soovist märku aadressil leholakhk@gmail.com.

 

Lugupidamisega,

Signe Lett
Lehola Keskkonnahariduskeskuse juhataja
Tel 5866 8009