28.09.2021

Lembitu pargis tähistatakse eakate päeva

Eeloleval reedel, 1. oktoobril tähistatakse kesklinnas Lembitu pargis Rahvusvahelist eakate päeva kell 13 algavale meeleoluka kontserdiga, peole on oodatud kõik linnaosa seeniorid.

„Eakate päeva eesmärk on eelkõige tunnustada vanemate inimeste panust meie ühiskonna ja riigi ülesehitamisse. Kõik me vananeme ning järjest rohkem pööratakse tähelepanu väärikale ja edukale vananemisele, kuidas muutustega kohaneda ning toime tulla. Selleks et seeniorid saaksid end puudutavates küsimustes kaasa rääkida, käib meil koos ka eakate nõukogu, toimuvad erinevad koolitused ja muidugi üritused. Eakate päeva tähistamisega soovime me meeles pidada, tähtsustada ja tänada kõiki vanemaid inimesi,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Tasuta üritus kestab Lembitu pargis umbes tund aega ja selle raames pakutakse eakatele kuuma kohvi ja maiustusi. Muusikalist elevust ja rõõmsat kaasalöömist pakub ansambel Igihaljas Seitse. 

„Soovin kõikidele eakatele palju head ja tugevat tervist ja meeleolukat Rahvusvahelist eakate päeva!“ lisas Monika Haukanõmm.

 

Uudise rubriigid: