06.09.2019

Liikluskorraldus Tallinna Maratoni ajal 6.-8. septembril

Sel nädalavahetusel, 6.-8. septembrini toimub Eesti suurim rahvaspordisündmus Tallinna Maraton ja Sügisjooks, millel osaleb üle 20 000 inimese rohkem kui 60 riigist. Tallinna Maraton ja Sügisjooks toovad pealinnas kaasa ulatuslikud liiklusmuudatused.

Kesklinna, Põhja-Tallinna ja Kalamaja piirkonda tasub sõidukiga liiklejatel võimaluse korral vältida laupäeva, 7. septembri õhtul ja pühapäeval, 8. septembril.

Reedel, 6. septembri õhtul kell 19 toimuva Nike Noortejooksu stardi läbiviimiseks peatatakse lühiajaliselt liiklus Kaarli puiesteel, Toompea tänaval, Falgi teel ja Toompuiesteel. Liiklus avatakse koheselt pärast stardi läbiviimist ja jooksjate möödumist.

Laupäeval, 7. septembri õhtupoolikul on kümne kilomeetri pikkuse Sügisjooksu läbiviimiseks on liikluses olulised muudatused kesklinna ja Kalamaja piirkonnas.

Pühapäeval, 8. septembril kell 9 startiva maratoni ja kell 10.15 algava poolmaratoni läbiviimiseks on liiklusmuudatused kesklinnas, Rocca al Mares ja Põhja-Tallinnas.

Kõigil liiklejail palutakse varakult tutvuda liiklusinfo ja liiklusskeemidega. Võimaluse korral soovitatakse planeerida oma tegevusi võistlusvälisele ajale ning olla võistluspäevadel hästi tähelepanelik. Sõidukijuhtidel tuleb hoolega jälgida ajutisi liiklusmärke ning järgida reguleerijate märguandeid ja soovitusi.

 

Ürituse liiklusinfo ja -skeemid: http://www.jooks.ee/et/tallinna-maraton/liiklusinfo 

LISAINFO: Tallinna Maratoni liiklusliinilt: E-postiaadressilt liiklus@jooks.ee või telefonilt 53 965 559

 

 

Uudise rubriigid: