29.05.2015

Liikluskorraldus Tallinna võimlemispeo ajal

Eesti Spordiselts Kalev annab teada, et seoses 31. mail toimuva XVII Tallinna võimlemispeoga võib liiklus Pirita Spordikeskuse ümbruses pühapäeval tavapärasest enam häiritud olla, mistõttu peaksid autojuhid seal liigeldes varuma piisavalt aega.

Alates 14. maist on Pirita Spordikeskust ja Lillepi parki ühendava kergliiklustunneli ehituse tõttu liiklusele suletud Rummu tee 200 meetri kaugusel Pirita teest ja 600 meetri kaugusel Kose teest. Ümbersõiduks saab kasutada Kose teed. Kuna alates 25. maist on suletud ka Narva mnt linnast väljuv suund Laikmaa tänavast Pronksi tänavani, tasub linna poolt tulijatel sõita Pirita Spordikeskusesse Lasnamäe kaudu.

Autoga võimlemispeole saabujad peaksid arvestama, et Rummu teel on parkimine alates 30.05 kella 8.00 kuni 31.05 kella 19.00 osaliselt keelatud. Parkida on soovitatav Pirita spordikeskusest üle jõe asuvasse “Pargi ja reisi” parklasse aadressil Merivälja tee 1E. Velodroomi ümbruses liigeldes tuleb juhtidel jälgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid ning reguleerijate märguandeid ja soovitusi.

XVII Tallinna võimlemispeo korraldaja Eesti Spordiselts Kalev soovitab võimaluse korral peole tulla ühistranspordiga. Pirita Spordikeskuse lähedusse viivad autobussid 1A, 6, 8, 34A ja 38, peatuseks on “Rummukõrtsi”.

Ürituse ajal reguleerivad liiklust AS Meeskond reguleerijad. Tavapärane liiklusskeem ajutiselt suletud parkimisaladel ja peo tõttu suletud tänavalõikudel velodroomi läheduses taastatakse pärast ürituse lõppu ja piirete koristamist.

XVII Tallinna võimlemispidu toimub pühapäeval, 31. mail kell 17.00, sellele eelneb peaproov algusega kell 14.30. Korraldajad paluvad võimlemispeost osavõtjatel ja pühapäeval Pirita Spordikeskuse ümbruses liiklejatel varuda aega ja kannatust ning vabandavad võimalike ebamugavuste pärast.