25.03.2019

Liikluskorraldused seoses Reidi tee rajamisega

Seoses Reidi tee ehitusega suleti alates tänasest, 25. märtsist Pirita poolt kesklinna suunas liiklejatele vasakpööre võimalus Narva maantee suunas ja nädala pärast, peale liiklussaarte ümberehitust, alates 1. aprillist suletakse ka parempööre Narva maanteelt Pirita suunas. Sadama piirkonnas on osaliselt häiritud Ahtri tänava ristmiku liiklus.

„Täna alustati Russalka  piirkonna liiklussaarte ümberehitusega, mis kestavad kuni 1. aprillini,“ ütles Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf. „Alates esmaspäevast, 1. aprillist suletakse ka parempööre Narva mnt-lt Pirita suunas. Nendele, kes liiguvad kesklinnast Narva mnt-le või Narva mnt-lt kesklinna suunas jääb mõlemas suunas kasutusele üks sõidurada.“

Reidi ehitusperioodi jooksul on Pirita tee ja kesklinna vahelisel suunal tagatud 2+2 liiklus. Piritalt linna suunduv parempoolne sõidurada on vabavoolne, st et ta ei ole mõjutatud liiklusfooridest, va ülekäiguraja foor Hiina saatkonna ees. Liiklejad, kes soovivad saada Piritalt Tallinna Lauluväljaku piirkonda ning vastupidi peavad ümbersõiduteena kasutama Rummu teed ja Kose teed.

Alates tänasest, 25. märtsist on osaliselt  suletud Ahtri tänav ristmik. Suletud on Lootsi tänav sadama poolt Jõe tänavale ja parempööre Mere puiestee suunas. Ajutiselt saab väljapääsuna kasutada Lootsi põiktänavat. Tagatud on nii parempöörde kui ka vasakpöörde võimalus Tuukri tänavale. Samuti on võimalik sadamast välja sõita Petrooleumi tn kaudu D-terminali eest.

Autojuhid, kes soovivad sadamast Jõe tn pidi saada Narva maanteele või Pronksi tänavale saavad sõita kahte suunda pidi. Esimene variant on väljuda Petrooleumi tn kaudu ning sõita Narva mnt-le või teha Lootsi põiktänavalt parempööre Tuukri tn või teha tagasipööre kas peale Ahtri ristmikku või Mere puiesteel.

Kõigil liiklejail palutakse hoolikalt järgida liikluskorraldusvahendite nõudeid!

Reidi tee on uus loodav Tallinna tänav, mis ulatub Russalka ristmikust kuni Lootsi ja Tuukri tänava ristmikuni mille eesmärk on pakkuda lisaks Narva maanteele teist, paralleelselt kulgevat ühendust Pirita ja kesklinna vahel. Osa Reidi teest hakkab kulgema merest kaugemal, ühendades sadamat nii Pirita kui Põhja-Tallinnaga

Lisainfo aadressil https://www.tallinn.ee/est/Reidi-tee 

 

 

 

 

Uudise rubriigid: