19.06.2017

Liikluskorraldusest Tallinnas XII noorte laulu- ja tantsupeo ajal

Tallinna Linnavalitsuse korraldusega antakse Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusele XII noorte laulu- ja tantsupeo raames 28. juunist kuni 2. juulini tänavate ajutise sulgemise luba. Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus vabastatakse teede ning tänavate sulgemise maksu tasumisest. Lisaks kehtestatakse XII noorte laulu- ja tantsupeo läbiviimise ajaks ühistranspordi liikluse muudatused laulu- ja tantsupeo läbiviimisega seonduvatel tänavatel ning peatumise ja parkimise keelud.

Tantsupeo ettevalmistusteks suletakse liiklusele (välja arvatud ühissõidukid ja korraldajate erilubadega sõidukid) Juhkentali tänav 30. juunil  kella 13-st kuni 22ni ja 1. juulil  kella 11st kuni kella 22ni. Staadioni tänav, Püssirohu tänav ja Võistluse tänav on suletud 28. juunil 2017 kella 7st kuni 1. juulil kella 23ni. Narva maantee Pirita tee ja Turba tee vahelisel lõigul on suletud 2. juulil kella 9.30st kuni kella 24ni.

Ürituse korraldajal lubatakse laulupeo läbiviimiseks sulgeda liiklusele 2. juulil  kella 8st kuni orienteeruvalt kella 14ni järgmised tänavad: Vabaduse väljak; Kaarli puiestee; Roosikrantsi tänav Kaarli puiesteest kuni Roosikrantsi 15 majani; Hariduse tänav; Tõnismäe tänav; Toompea tänav  Kaarli puiestee ja Falgi tee vahel; Wismari tänav Toompea tänava ja Toompuiestee tänava vahel; Toompuiestee Wismari tänava ja Toompuiestee täana vahel; Luise tänav Toompuiestee ja Koidu tänava vahel; Koidu tänav Luise tänava ja Endla tänava vahel; Endla tänav Suur-Ameerika tänava ja Tõnismäe tänava vahel; Pärnu maantee Liivalaia ja Suur-Ameerika tänava ristmiku ja Viru väljaku vahel;

Ürituse korraldajal lubatakse laulupeo läbiviimiseks sulgeda liiklusele 2. juulil  kella 9.30st kuni orienteeruvalt kella 14ni järgmised tänavad: Viru väljak; Narva maantee Viru väljaku ja Pirita tee vahel; Pirita tee Narva maantee ja Vana-Pirita tee vahel; Vana-Pirita tee Pirita tee ja Lauluväljaku vahel; Estonia puiestee (välja arvatud ühistransport); Georg Otsa tänav; Gonsiori tänav Laikmaa tänava ja Pronksi tänava vahel (välja arvatud ühistransport); Laikmaa tänav Narva maantee ja Gonsiori tänava vahel; Maneeži tänav Narva maantee ja Gonsiori tänava vahel; Reimani tänav Narva maantee ja Gonsiori tänava vahel; Raua tänav Vesivärava tänava ja Gonsiori tänava vahel; Weizenbergi tänav; Narva maantee ja Raua tänava vahelised tänavad; Narva maantee ja Weizenbergi tänava vahelised tänavad.

Lisaks muudetakse uuta ühesuunaliseks järgmised tänavad: Võistluse tänav suunaga Filtri teelt Püssirohu tänava poole ja Püssirohu tänav suunaga Võistluse tänavalt Juhkentali tänava poole alates 28. juunil 2017 kella 7st kuni 1. juulil kella 23ni; Joa tänav suunaga Kuristiku tänavalt Oru tänava poole alates 27. juunil kella 7st kuni 2. juulil kella 24ni ja Falgi tee muudetakse kahesuunaliseks alates 1. juuli  kella 21st kuni 2. juuli  kella 13ni.

Kõigil liiklejail palutakse hoolikalt järgida liikluskorraldusvahendite ja liikluse korraldajate nõudeid!