03.11.2017

Liiklusteemaline etendus „Helkur ja Kiiver“ Tallinna Kihnu Lasteaias

06. novembril toimub Tallinna Kihnu Lasteaias liiklusteemalise lühinäidendi „Helkur ja kiiver“ esietendus. Etenduse kaudu püütakse Liivalaidude ja Pilvekildude õpetajate poolt tuua lasteni teadmisi kiivri ja helkuri kasutamise vajalikkusest igapäevaelus

Õpetaja Kristi on tutvustanud etenduse sisu järgmiselt: Pruunkaru hakkab jääma talveunne, kuid tema sõber otsustab teda veel ärkvel hoida. Märgates, et karu istub metsas ilma helkurita, otsustab ta kutsuda korravalvuri, kes karu korrale kutsuks. Korravalvuri saabudes tuleb välja, et ka karu sõber on rikkunud seadust, kuna sõidab ringi ilma kiivrita. Karu saab helkuri ning sõber, kes korravalvuri manitsusi kuulata ei taha, on siiski lõpuks nõus kiivrit kandma.


Etenduse on lavastanud Liivalaidude rühma õpetaja Kristi Mägi ning lisaks löövad etenduses kaasa Pilvekildude rühma õpetajad Mari-Liis Kullamäe ja Kristin Kure. Tänu õpetaja Kristi aktiivsusele ootab etendusel osalejaid üllatus Maanteeameti poolt- vahvad liiklusteemalised värviraamatud igale lapsele. Täname head koostööpartnerit-Maanteeametit.


Etendus on lastele tasuta