22.11.2021

Liiklusteemaline lastenädal

20. novembril tähistatakse mitmetes riikides rahvusvahelist lastepäeva. Tallinna Vormsi lasteaed pühendas lastepäevale terve nädala. Lastenädalat viiakse meie lasteaias läbi juba teist aastat. Seekord oil lastenädala teemaks “Sõbralikult liiklema”.

Mitmesuguseid liiklusteemalisi tegevusi jagus nii tuppa kui õue.  Rühmades omandati liiklustarkusi näiteks õppemängude "Aga mina" ja "Liiklustarga liiklusmäng" abil ning õpetati ka erinevatele robotitele ohutut liiklemist. Veel kerkisid rühmades liikluslinnad ja vurasid Coding Express programmeeritavad rongid. Samuti meisterdasid lapsed helkureid ning tuletasid meelde helkuri kandmise vajalikkust. Soovijad said liiklusalaseid teadmisi proovile panna lasteaia õuele paigutatud QR koode uurides. Aiarühmad rakendasid teadmised ja oskused praktikasse lasteaia ümber kulgevat hiljuti valminud liiklusrada läbides.

Lasteaia nutimeeskond ja tervisemeeskond tänavad kõiki meie lasteaia väikeseid ja suuri lastenädalal osalemast ja soovivad ohutut liiklemist!

Made with Padlet