16.07.2018

Linnaosavalitsus avab suvel Nõmme asumites vabaõhukontori

Nõmme linnaosa valitsus avab viiel teisipäeval Nõmme eri piirkondades vabaõhukontori, kus elanikud saavad nõu ja infot erinevate linna poolt pakutavate teenuste kohta. Linnaosavalitsuse vabaõhukontor on avatud 17. juulist kuni 14. augustini igal teisipäeval kella 14-16.

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul on vabaõhukontori eesmärk tulla inimestele lähemale. „Miks mitte teha seda soojal suvepäeval vabas õhus? Üheks eesmärgiks ongi linnaosavalitsuse töö tutvustamine ning inimeste ettepanekute ärakuulamine ja küsimustele vastamine. Et elanikel oleks lihtsam ja nad ei peaks suvel linnaosavalitsusse kohale tulema, püstitame telgid Nõmme eri piirkondadesse,“ selgitas Šillis.

„Vabaõhukontoris saavad elanikud nõu küsida nii sotsiaalhoolekande- kui linnamajanduse osakonna spetsialistidelt, linnaosavanemalt ja linnaosavanema asetäitjatelt. Lisaks on seal Nõmme vaba aja keskuse töötaja, kes tutvustab erinevaid Nõmme Majas toimuvaid huviringe. Ühtlasi on Nõmme elanikel võimalus osaleda ka linnaosa puudutavas rahuloluküsitluses,“ tutvustas linnaosavanem.

Nõmme linnaosa valitsuse vabaõhukontor on avatud:

Teisipäeval, 17. juulil kell 14-16 Männiku Maxima juures.

Teisipäeval, 24. juulil kell 14-16 Raudalu asumis, Valdeku tn 164 kõrval asuval mänguväljakul.

Teisipäeval, 31. juulil kell 14-16 Vabaduse pst 207 tornmajade juures.

Teisipäeval, 7. augustil kell 14-16 Nõmme turul.

Teisipäeval, 14. augustil kell 14-16 Taara ja Tungla tänava kortermajade juures.

Uudise rubriigid: