26.05.2021

Linnaosavalitsus investeeris Astangul õues treenimise võimaluste parandamisse enam kui 80 000 eurot

Haabersti linnaosavalitsuse tellimusel läbis Astangu multifunktsionaalne spordiväljak põhjaliku uuenduskuuri. Lisaks paigaldati spordiväljaku juurde uued reguleeritavate raskustega välitrenažöörid. Lastekaitsepäeval, 1. juunil algusega kell 18.00 toimuvad spordiväljakul ja välijõusaalis huvilistele tasuta näidistreeningud.

Haabersti linnaosavanema asetäitja Oleg Siljanov sõnas, et nüüd on Astangu multifunktsionaalse spordiväljaku juures võimalus treenida ka välijõusaalis. „Välijõusaal koosneb viiest trenažöörist, millest ühte saavad kasutada ka erivajadusega inimesed,“ ütles linnaosavanema asetäitja ning lisas, et trenažöörid on muudetava raskusega ning igaüks saab seal valida endale sobiva treeningkoormuse. „Lisaks välijõusaali rajamisele läbis uuenduskuuri ka Astangu multifunktsionaalne spordiväljak. Spordiväljakul vahetati välja väljaku korvi- ja väravakonstruktsioonid ning paigaldati uus metallist piirdeaed,“ jätkas Siljanov.

Lastekaitsepäeval toimuvad nii spordiväljakul kui välijõusaalis huvilistele tasuta näidistreeningud ja põnevad võistlused. „Juba 1. juunil algusega kell 18.00 toimub Astangu spordiväljakul Haabersti Jalgpalliklubi ja Nõmme Kalju noorte sõpruskohtumine, millele järgnevad näidistreeningud ja penaltite löömise võistlused, kuhu on oodatud kaasa elama ja ise proovima kõik väikesed ja suured jalgpallihuvilised. Samal ajal toimuvad ka professionaalse treeneri juhendamisel näidistreeningud uutel välitrenažööridel,“ ütles linnaosavanema asetäitja ning kutsus elanikke kasutama võimalust saada personaalset juhendamist uute trenažööride kasutamiseks. „Näidistreeningud ja võistlused toimuvad kõiki kehtivaid piiranguid järgides,“ kinnitas linnaosavanema asetäitja.

Välitrenažööride ala projekteeris ja ehitas Tiptiptap OÜ ning selle maksumuseks kujunes 31 500 eurot.  Multifunktsionaalse spordiväljaku rekonstrueerimistöid teostas Atix OÜ ning tööde maksumuseks kujunes 50 500 eurot. Astangu multifunktsionaalne spordiväljak ning välitrenažööride ala asuvad aadressil Astangu tänav 74.

Uudise rubriigid: