01.09.2021

Linnavalitsus nimetas ametisse Põhja-Tallinna ja Haabersti linnaosade vanemad

Tallinna linnavalitsus nimetas Põhja-Tallinna vanema ametikohale alates 1. septembrist Manuela Pihlapi ning Haabersti linnaosa vanema ametikohale Oleg Siljanovi.

Mõlemad linnaosavanemad nimetati ametisse praeguse linnavalitsuse volituste ajaks.

Manuela Pihlap on 2002. aastal lõpetanud Tartu Ülikooli bioloogia-geograafiateaduskonna. Ta on Põhja-Tallinna vanema asetäitja ametikohal alates juulist 2020 ning 2021. aasta juulist täidab ta Põhja-Tallinna vanema ülesandeid. Enne seda oli ta Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja.

Oleg Siljanov on omandanud 2015. aastal Tallinna Ülikoolis magistrikraadi avaliku halduse erialal. Ta on töötanud Haabersti Linnaosa Valitsuses alates 2011. aastast eri ametikohtadel. Alates 2018. aastast on ta linnaosa vanema asetäitja ning 2021. aasta veebruarist täidab ta Haabersti linnaosa vanema ülesandeid.

Linnaosade ja linnaosa valitsuste põhimääruste kohaselt kuulab linnavalitsus linnaosa vanema nimetamisel ära ka linnaosakogu arvamuse. Manuela Pihlapi kandidatuur on esitatud Põhja-Tallinna linnaosakogule ning Oleg Siljanovi kandidatuur Haabersti linnaosakogule.

   

Uudise rubriigid: