23.08.2021

Linnavalitsuse hoones töötab augusti lõpuni vaktsineerimispunkt

Esmaspäevast, 23. augustist kuu lõpuni on Tallinna linnavalitsuse hoones (Vabaduse väljak 7) tööpäevadel k 10-20 avatud vaktsineerimispunkt. Vaktsineerimiseks kasutatakse vaktsiini Spikevax (COVID-19 Vaccine Moderna), eelregistreerima ei pea.

„Otsustasime linnavalitsuse hoones vaktsineerimispunkti avada seetõttu, et pakkuda võimalust eelregistreerimata südalinna koroona vastu vaktsineerima tulla. Kõigil, kellel on augusti lõpuni tööpäevadel kesklinnas asjatoimetusi, on teretulnud vaktsineerimisvõimalust kasutama sõltumata sellest, kas nad on tallinlased või mitte,“ ütles linnapea Mihhail Kõlvart.

Tervishoiuteenust pakub Confido meditsiinikeskus. Vaktsineerimispunkti sissepääs on linnavalitsuse teenindussaali uksest.

“Augusti lõpuni Moderna Spikevaxiga vaktsineerijad jõuavad sügisese aktiivse viirushooaja eel saada ka teise vaktsiinidoosi,” kinnitas Confido juhatuse esimees Risto Laur. Spikevax (COVID-19 Vaccine Moderna) kahe vaktsiinidoosi vahe on neli nädalat. Vaktsineerima on oodatud kõik alates 12. eluaastast.

“Linnavalituse hoone on märgilise tähtsusega, et teha vaktsineerimine kõigi inimeste jaoks nii lihtsasti kättesaadavaks kui vähegi võimalik,” rõhutas Confido juht ning meenutas, et Tallinnas saab eelregistreerimiseta end COVID-19 vastu vaktsineerida ka Confido Kiirkliinikutes, mis asuvad Lasnamäe Centrumis, Nautica keskuses ja Rocca al Mare Keskuses.

Uudise rubriigid: