05.03.2015

Loomeinkubaatoris After Hours õhtuseminar

18. märtsi õhtuseminari After Hours (Loomeinkubaator, Veerenni 24c, III korrus, kell 17-19) peaesinejaks on tunnustatud moedisainer Katrin Kuldma, kes räägib oma kõrgmoebrändi Amanjeda näitel moetoodete hinnakujundusest ja müügist.

Katrin Kuldma on moedisaineri, moeettevõtte omaniku ja juhina ning brändi loovjuhina tegutsenud ca 20 aastat. Katrinil, kes on ka Tallinna Ettevõtlusinkubaatori mentor, on Eesti Kunstiakadeemia moedisaini magistrikraad, moedisaini baasharidusele on lisandunud õpingud Rhode Island School of Design’is (USA), Estonian Business School’is ning kursused Stockholm School of Economics Riga juures.

Kodumaise mooemaastikul tegutsemise haarab oma moestuudio ja moemaja asutamist, koostööd peadisainerina kohalike suurettevõtetega Sangar ja Klementi/PTA, koostööd moeprojektidega FIBIT, Kuldnõel ja Tallinn Fashion Week.

Alates 2006. aastast on Katrin olnud pühendunud innovaatilisele tehnoloogiale tugineva kõrgkvaliteetse moebrändi – Amanjeda – ülesehitamisele. Tänaseks on Amanjeda by Katrin Kuldma kindla klientuuriga kaubamärk koduturul ja on saavutanud rahvusvaheliselt esimesed edusammud.

Rahvusvahelisel moemaastikul tegutsemine haarab osalemist Kopenhageni moemessil, moeturu kaardistamist koostöös konsultatsioonifirmaga, osalemist Milaano moenädalal. Amanjeda by Katrin Kuldma on tänaseks kolm hooaega olnud esitatud showroomis Milanos. Esimesed reaalsed sisseostjad on täna Itaalias ja Lätis, vajalike kontaktide hulk ulatub ca 300 sisseostjani.

Amanjeda bränd on valitud Milano Dolce & Gabbana poolt kureeritud kontseptsioonibutiiki Piave 37.

Õhtusele seminarile registreeri siin hiljemalt 16. märtsiks.

Seminarist osavõtt on TASUTA.

After Hours ehk pärast tunde. Pärast töötunde. Siis kui pea on pisut väsinud mõtlemisest, aga mitte veel päris. Just siis ootame meie Sind külla, et esmalt kuulata ja siis diskuteerida, arutada ning mõtteid vahetada. Ja valjul häälel arvamust avaldada.

Iga kord on koos meiega pärast töötunde aega veetmas mõni oma ala tegija. Või siis tegelikult - Tegija. Või Tegijad. Suure algustähega. Keegi, kel on teadmised ja kogemused ning soov neid meiega jagada.

Seminar toimub Loomeinkubaatoris. Loomeinkubaator asub kesklinnas Veerenni 24 (Baltika kvartal, C-korpus), III korrusel.

Allikas: Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid