29.11.2016

Loomemajandus - tuleviku ettevõtlus

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tartu Ülikooli Tallinna esindusega kutsub osalema loengusarja "Majandusakadeemia 2016" loengus 13. detsembril 2016 kell 10.00-12.00 TÜ Tallinna esinduses, Teatri väljak 3. Pane ennast kirja.

Majandusakadeemia 2016 loengu „ Loomemajandus –  tuleviku ettevõtlus" lektoriks on MTÜ Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Loengus tuleb juttu sellest, mis on loomemajandus ja kus ta avaldub. Teeme ülevaate loomemajanduse ökosüsteemist, räägime loomeettevõtlusest, selle eripäradest ja vormidest. Toome loomemajanduse ja loomeettevõtluse parimaid näiteid Eestist.

Loeng on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.    

Registreerimisvorm

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225            

Mai Olde                          
Tartu Ülikooli Tallinna esindus                                 
E-post: mai.olde@ut.ee                                      
Tel: 737 6604            

„Majandusakadeemia 2016“ on majandusalaseid teadustöid tutvustav teemahommikuformaadis loengust ja arutelust koosnev sari. Sarja eesmärgiks on tutvustada majandusalaseid teadusuuringuid ning näidata nende toetavat ja abistavat rolli majanduskeskkonna, ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.

Uuringuid tutvustavatele ettekannetele ja neile järgnevate arutelude keskseks teemaks on nende võimalik mõju ettevõtlusele, kuulajate majandusalaste teadmiste avardamise kaudu ettevõtlusoskuste parandamine ning teadmistepõhise ettevõtluskeskkonna arenemise ja innovaatiliste lahenduste rakendamise toetamine. Uuringute ja teadustööde tulemuste tutvustamisega avalikkusele soovime arendada diskussiooni erinevate osapoolte vahel.