29.11.2016

Lõppes fotokonkurss „Märka sügist Kristiines“

Kristiine Linnaosa Valitsus korraldas kuni 31. oktoobrini 2016 fotokonkursi „Märka sügist Kristiines“, mille eesmärk oli kutsuda inimesi üles märkama ja ­pildistama sügist Kristiine linnaosas, ­leida sügisfotod 2017. aasta linnaosa kalendri jaoks ning tunnustada ilusamate fotode tegijaid.

Konkursile laekus 131 kaunist ­sügisfotot. Tore oli näha Löwenruh’ parki erinevates värvilistes vaadetes, fantastilisi looduspilte Kristiine linnaosast. Fotod andsid tunnistust, et tegu ongi aiaga linna südames, nagu seda ütleb Kristiine linnaosa hüüdlause „Aed linna südames“. Konkursile esitatud töid hindas Kristiine linnaosa vanema poolt moodustatud komisjon. Fotokonkursile esitatud fotode puhul hinnati nende väljendusrikkust ja emotsionaalsust, kunstilist ja tehnilist taset.

„Mul on hea meel, et meie esimene fotokonkurss on nii palju tagasisidet saanud ning meile on laekunud nii palju suurepäraseid pilte. Väga raske oli otsustada, kes saab auhinna ja kes mitte. Tänan kõiki, kes leidis osalemiseks aega ja tahtmist! Kuna meie ettevõtmine pälvis sellist kõrgendatud tähelepanu, viime kindlasti läbi sarnase konkursi ka järgmisel aastal, juba suuremate ja rohkemate auhindadega,“ lisas Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev. Žürii valis välja kolm peaauhinda ja 12 eriauhinda meie sponsoritelt.

Fotokonkursi võitjad on:

1. Denis Leede „Sügismõtted“, auhinnaks kinkekaart väärtuses 120 eurot;

2. Konstantin Sepp „Kaarsild“, auhinnaks kinkekaart väärtuses 50 eurot;

3. Igor Primerov „Silm Kristiine ristmikul“, auhinnaks kinkekaart ­väärtuses 30 eurot.

Eriauhinnad võitsid:

1. Mark Nikolajev „Sügisõhtu“;

2. Kristina Jumankina  „Jalutuskäik mõisa“;

3. Margarita Sidorenko „Lehesadu“;

4. Regina Gurjanova „Pöördumatu moment“;

5. Olga Pivkina „Kristiine keskus (1)“

6. Oleg Gavrilenko „Suve vastuhelk“;

7. Vitali Bestšastnõi „Džungel Kristiines“;

8. Viktoria Rimko „Löwenruh’ Imeline Hetk“;

9. Mare Sigur „Kristiine Antoonovka“;

10.Vladislav Mukovnin „Sügise süda“;

11. Maksim Kozlov „Leon;“

12. Marju Veeret „Vales seltskonnas ehk erinevus rikastab“ .

Konkursile esitatud töid saate näha Kristiine linnaosa kodulehel: http://bit.ly/2fTpuzv, neist parimad valis välja žürii linnaosa kalendri fotodeks. Samuti paneme välja fotonäituse Kristiine Linnaosa Valitsuse II korruse fuajeesse alates 1. detsembrist.

Palju õnne võitjatele! Täname sponsoreid: Fotoluks ja Grün&Wald ning kõiki osalejaid!