05.01.2021

Lõppenud aastal tunnustuse pälvinud Tallinna turismiettevõtted

Tallinna Ettevõtlusameti eestvedamisel korraldatakse igal aastal Tallinna Ettevõtluspäeva, mille raames jagatakse ka Tallinna ettevõtlusauhindu.

Turismitegu 2020: Eesti Meremuuseumi uus muuseum-külastuskeskus Paksu Margareeta tornis

Tallinna Ettevõtluspäeval kuulutati 2020. aasta turismiteoks Eesti Meremuuseumi uus ekspositsioon Paksus Margareetas. Tallinna vanalinna üks ainulaadseimaid hooneid, sajanditevanune suurtükitorn renoveeriti täielikult ning sellesse loodi moodne ja terviklik külastuskeskus.

Koostööprojekt 2020: Global Virtual Solutions, projekti peamised partnerid Marketing Communication Alliance OÜ, SA Tallinna Kultuurikatel ja Eventech OÜ

Parima koostöö näitena auhinnati mitme ettevõtte ühistöös loodud innovaatilist virtuaal- ja hübriidürituste stuudiot Tallinna Kultuurikatlas. Lahendus on võimaldanud luua mitmekülgseid ja suure osalejate arvuga virtuaalseid ja hübriidüritusi, ning korraldada ka rahvusvahelisi üritusi ajal, mil reisimine oli raskendatud.

Vastutustundlik ettevõtja 2020: Leib Restoran OÜ

Tallinna elanike ja külaliste seas ülipopulaarne restoran Leib pälvis Ettevõtluspäeval tunnustust vastutustundliku ettevõtjana. Lisaks eestimaise talutoodangu eelistamisele ja edendamisele, toetab Leib resto erinevaid heategevuslikke algatusi. Erilist kiitust väljendati restorani sommeljee Kristjan Peäske algatusele „Lapsed söönuks”, mis on kolme aastaga kogunud Toidupanga toetuseks 100 000 eurot.

Igal aastal nimetab Eesti suurim ärileht Äripäev erinevates turundusvaldkondades edukaimad 20 ettevõtet.

Äripäeva turunduse TOP 20 – parim üritusturundaja on Frank Events

Juba 2007. aastast ürituste korraldusega tegelenud ettevõte Frank Events pälvis Äripäevalt 2020. aasta parima üritusturundaja tiitli. Möödunud aasta edukatele äritulemustele aitas kaasa ka firma laienemine, kui osteti seiklusfirma 360 Kraadi, mis inspireeris laiendama pakutavate teenuste valikut.

Heritage in Motion on auhinnaseeria, mis tunnustab parimaid multimeedia lahendusi Euroopa pärandi tutvustamisel.

Heritage in Motion „Parim Saavutus“ – Eesti meremuuseumi Paksu Margareeta muuseum-külastuskesuse püsinäitus

Paksu Margareeta muuseum-külastuskeskuse püsinäitus pälvis maineka auhinna oma digi- ja audiovisuaalsete lahenduste eest. Interaktiivne ekspositsioon valmis koostöös stuudioga Platvorm.

Baltic Nordic Event Forum on iga-aastane konverents, kus kogunevad ürituskorralduse tipptegijad, et kogemusi ja oskusi jagada. Igal aastal valitakse Läänemere-äärsete riikide edukamate ürituste seast välja parimad mitmes erinevas kategoorias, auhindade koondnimi on Amber Event Awards.

Amber Event Awards „Parim hübriidüritus“ – Royal Experience, Kolme mere virtuaalne tippkohtumine ja veebifoorum

Kolme mere tippkohtumine ühendab 12 riiki, mis asuvad Läänemere, Aadria mere ning Musta mere vahel. Olulisteks koostööpartneriteks on ka Ameerika Ühendriigid, Euroopa Liit ja Saksamaa. Algatuse eesmärk on edendada riikidevahelist koostööd peamiselt transpordi- energia- ja digisektorites. Üritus oli Eestile diplomaatiliselt tähtis ning Royal Experience’il oli oluline osa selle õnnestumises.

Amber Event Awards „Parim vebinar“ – Royal Experience, HITSA seminar lapsevanematele: kuidas toetada koduõppel olevat last

Koroonakriisi alguses soovis Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus pakkuda koduõppega harjuvatele peredele tuge ja nõuandeid, kuidas uues olukorras hakkama saada. Spetsialistid andsid nõu, milliseid tehnoloogilisi lahendusi kasutada ning millistele ohtudele tähelepanu pöörata.

Soovid korraldada üritust Tallinnas või otsid häid ja innovaatilisi mõtteid oma ürituseks? Võta ühendust Tallinna Konverentsibürooga konverents@tallinnlv.ee.

 

 

 

Uudise rubriigid: