19.04.2018

II Tallinna lasteaedade robootikavõistlus „Bee-Bot ja Blue-Bot on minu sõbrad“

19.aprillil 2018 said Lõvipojad Lasnamäe vene õppekeelega lasteaedade võistlustel "Bee-Bot ja Blue-Bot on minu sõbrad". Lõvipojad olid väga tublid ja saavutasid 1. koha.

19. aprillil 2018 toimusid  #EduInnoLab Liikuri Roboaias II Tallinna lasteaedade võistlus „Bee-Bot ja Blue-Bot on minu sõbrad“.

Robotite programmeerimise võistlusest võtsid osa 8 võistkonda, igast lasteaiast 1 võistkond, kus oli kokku 4 last koos õpetajaga (Tallinna Suur-Pae lasteaed, Tallinna Ümera lasteaed, Tallinna Linnamäe lasteaed, Tallinna Seli lasteaed, Tallinna Ülemiste lasteaed, Taime lasteaed, Lasteaed Ojake ja Tallinna Ülemiste lasteaed).  

Tallinna Suur-Pae Lasteaia Lõvipoja rühma meeskond: Platon Gaikovitš, Gordei Miron Zõbin, Polina Denissenko, Emilia Dadašova ja õpetaja Elena Pashchenko - olid tublid ja saavutasid 1.kohta!

Kavas oli rasked ülesanded: ristsõnade lahendamine, matemaatilised mõistatused, Bee-Bot robotite tantsud ja joonistamine Bee-Boti abil.  Põnev, hariv ja lõbus võistlus meeldis nii osalejatele kui ka korraldajatele. Kõikidele osalejatele anti tänukirjad ja kingitused.

Suured tänud lastele ja õpetaja Elenale!

Vaata pilte pildialbumist: