14.05.2021

Lubage mul tutvustada videos uut staadionit, mida juuni lõpus saab oma silmaga juba päriselt kaeda.

Mustamäel on valmimas eelkõige kohalikule kogukonnale avalikuks kasutamiseks mõeldud staadion, mida teataksegi Vilde tee 120 staadioni nime järgi.

Staadionil saab olema kolme jooksurajaga staadioniring, kaugushüppekast, korvpallilliidu nõetele vastav korvpalliplats, kunstmurukattega jalgpalliplats, lauatennise lauad, muudetavate raskustega treeningseadmetega jõulinnak ning muid erinevaid võimlemisriistu. Jõulinnak ning võimlemisriistad vääriksid eraldi tutvustamist – kokku 17 erinevat üksust erinevate lihaste venitamiseks, aga ka kooli ajast tuntud kang lõua tõmbamiseks, rööbaspuud, mida paljud kehalise kasvatuse tunnis kirusid, aga nüüd tahaks nii mõnigi seal jõu- ja ilunumbreid teha.

Ümber staadioni lookleb puukoorekattega vabakujuline jooksurada, mida kasutades on võimalik tervisesportlastel põigata kõrval asuva Kadaka pargi pargiteedele.

Lisaks on staadioni äärde planeeritud abihoone inventari hoidmiseks, valvuri ruumi, wc-de ja suviste riietusruumidega. Staadionil asuvad istepingid ja jalgrattaparkla. Staadion on õhtusel ajal valgustatud.

Vilde 120 staadion on järjekordne verstapost Mustamäe spordirajatiste ja mänguväljakute uuendamises. Viimaste aastatega oleme korda teinud 8 pallimängu platsi, 16 laste mänguväljakut. Järgmisel nädalal avame pärast uuendusi Vilde 69 spordipargi ja kaks uut välijõusaali. Eelmisel aastal tegime korda Mustamäe Humanitaargümnaasiumi ja sel aastal läbib uuenduskuuri Arte Gümnaasiumi staadion.

Uut spordiparki tutvustavat videot saate vaadata siit!

Esialgu head treeningplaanide koostamist!

Lugupidamisega
Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

 

Uudise rubriigid: