19.04.2021

Luha lasteaed noppis E-koolikoti konkursilt võidu!

2020 nutikuu raames asusid Tallinna Luha Lasteaia õpetajad koostama majasisest nutivahendite kasutamise õpijuhist, et mitmekesistada õpikeskkonda, pakkuda lastele uusi huvitavaid väljakutseid ning toetada õpetajat tema igapäevatöös. Kuidas veel on kõige parem õppida, kui ikka ise läbi proovides ja katsetades! Miksitajate rühma õpetaja Triinu eestvedamisel koostasid meeskonnaliikmed erinevate nutivahendite õpijuhised (Bee-Bot, Blue-Bot, Dash/Dot, Ozobot, grafiitvärv, kõne salvestavad pesulõksud, liitreaalsus pusled, kahoot, polaroidkaamera, Makey-Makey, Lego WeDo 2.0 ja haridustigu Qobo). Koostöös loodud õpetliku ja praktilise õpijuhisega osaleti ka E-koolikoti konkursil. Üritust korraldati 5. korda. Esitatud töö võitis auhinnalise koha ja 400 eurot!


Konkursil osalemise ja individuaalse materjali esitamise eest said tänukirja Summajate õpetaja Malle ja muusikaõpetaja Merike.
Muusikaõpetaja Merikese esitatud töö "Muinasjutt kui muusikaline mäng"  oli metoodiline juhend lastega etenduse loomisest ideest teostuseni.
Summajate rühma õpetaja Malle esitas e-konkursile õppe- ja kasvatustegevuse konspekti pealkirjaga "Suur maalritöö". Mõlemad õpetajad said osalemise eest tänukirja.
 
Ühise IKT ja robootiliste vahendite õpijuhisega on võimalik tutvuda klõpsates SIIA.