09.11.2018

Luha õpetajad koolituskonverentsil ÕPETAJA KUJUNDAB HOMSET 5. november 2018

Esmaspäeval, 5. novembril 2018 a toimus Salme Kultuurikeskuses koolituskonverents lapsest lähtuva õpiprotsessi parima praktika jagamisest ja MÕKi rakendamisest "ÕPETAJA KUJUNDAB HOMSET“.

Konverentsi  moderaatoriteks olid meie lasteaia muusikaõpetaja Merike Nurk ja Pelguranna lasteaia direktor (meie endine õpetaja) Reelika Täht. Lasteaedade arenguloost andis ülevaate kasvatusteadlane Mare Torm ja lapsest lähtuvast tegevuskultuurist Eesti alushariduses rääkis PhD Maarika Pukk. Päeva teises pooles oli soovijatel võimalus osaleda erinevates töötubades.

Meie lasteaia muusikaõpetaja Merike Nurk viis läbi töötoaMAKEY MAKEY JA VAIKUSEMINUTID MAAGILISES MUUSIKAMAAILMAS!“ ning Miksitajate rühma õpetaja Triinu Kustassoo ja Patsupaide rühma õpetaja Helerin Seepter juhtisid „Lähme arvumaale“ metoodikat tutvustavat töötuba "ÜKSTEIST SEE TARGEM MEIST!" Konverents lõppes üllatuskülalise näitleja Margus Tabori sõnavõtuga nii endisaegsetel kui tänapäevastel kasvatusteemadel ja ta naerutas selle käigus publikut pisarateni!

Päev oli põnev  ja meeleolukas!

Uudise rubriigid: