02.02.2018

Lumememmepäev Pelguranna Lasteaias

Reedel, 02.02.2018 tähistati Pelguranna Lasteaias Lumememmepäeva.

Ülemaailmne lumememmepäev on tegelikkuses küll 18. jaanuaril, kuid lume puuduse tõttu oli Lumememmedel teekond meie lasteaeda raskendatud, nii et nende kohalejõudmine leidis aset täna, 2.veebruaril.

Tervisemeeskonna eestvedamisel meisterdasid kõik rühmad erinevatest vahenditest ja tehnikaid kasutades lumememmesid, kes neljapäeva õhtul lasteaia saali vallutasid. Reedel toimus saalis selle toreda ürituse raames Lumememmede mänguhommik, kus üheskoos küllasaabunud Lumememmega lahendati mõistatusi, tehti hommikuvõimlemist ning tantsiti-mängiti.

Õues põnev üritus jätkus, kus kogu lasteaiapere meisterdasid ka lumest lumememmi. Ühtekokku tuli neid vahvaid tegelasi lasteaia õuealale kokku 24. Kui õue lumememmede tegelastele liita juurde kõik saalis, rühmades, lasteaia akendel ja ruumides olevad lumememmed- siis kokku saime ilusa ümmarguse 100!

Pelguranna Lasteaia pere tänab toreda ürituse korraldustiimi: Kaisukarude õpetaja Karina, Naksitrallide õpetaja Helvi, ning Siilikeste õpetaid Olgat ja Piret!

Pildigalerii Lumememmede päevast!

100 õnnelikku lumememme Pelguranna Lasteaiast soovivad kõikidele kaunist alanud juubelikuud.

mänguhommik saalis (7).jpg