11.03.2019

MELT Innovatsioonifoorumi piletite müük käib täie hooga!

Teemablokis “Kas muutuv keskkond vajab uudseid ärimudeleid” räägib Kerli Kant Hvass ringmajanduse olulisusest, ettevõtete rollist selle juurutamisel ja sellest, milliseid võimalusi ringmajandus ettevõtetelevastu pakub ja millist lisaväärtust tarbijatele toob.

Asjadel meie elus on oluline koht ja nende tarbimine kasvab, mis toob kaasa aga loodusresursside kahanemise ja prügi probleemi. Väidetavalt läheb maailmas igas sekundis veoauto täis riideid prügilasse või põletisse. Mis oleks kui asjad meie elus ei muutuks kunagi prügiks?

Teemablokis “Kas muutuv keskkond vajab uudseid ärimudeleid” räägib Kerli Kant Hvass ringmajanduse olulisusest, ettevõtete rollist selle juurutamisel ja sellest, milliseid võimalusi ringmajandus ettevõtetelevastu pakub ja millist lisaväärtust tarbijatele toob.

Kerlil on üle 10 aasta kogemusi jätkusuutliku tarbimise, ettevõtete vastutuse juhtimise ja ringmajanduse vallas nii Eestist, Taanist kui USA-st. Kerlil on sotsiaalteaduste doktorikraad, mille raames uuris koostöös moeettevõtete, taaskasutusorganisatsioonide ja innovatsiooniettevõtetega ärimudelite innovatsiooni ringmajanduse rakendamiseks moe- ja tekstiilitööstuses.

Ta on arendanud ringmajandust Skandinaavia rõivabrändi JACK & JONES juures Taanis ning nõustanud BESTSELLERi moekontserni ringmajanduse teemadel. Hetkel tegutseb ta teadurina Copenhagen Business School juures, arendab ringmajandust Uuskasutuskeskuses ja SEI Tallinn ridades ning nõustab ringmajanduse teemadel erinevaid ettevõtmisi ja algatusi nii Eestis kui välismaal.

Tule kuula, kuidas ka sinu ettevõte ringmajandusest kasu võiks saada juba 9. aprillil Tallinna Kultuurikatlas.

Osta pilet ja tutvu kogu programmiga www.melt.ee
Pileti hind 48

Facebookis on käimas hetkel ka mäng: VÕIDA kaks piletit MELT 2019 Innovatsioonifoorumile!   

Loe esinejatest pikemaid persoonilugusid  FB lehel

Loe ka eelmist artiklit MELT Innovatsioonifoorumist

Uudise rubriigid: