31.10.2020

MÕMMIKUD oktoobrikuu tegemised!

Mõmmikute ROHELINE OKTOOBER oli täis põnevaid ja maitsvaid projekte!

Hoolime loodusest. Mõmmikud teavad, et nüüd oleme "roheline lasteaed", sest liitusime ROHELISE KOOLI programmiga. Käime poes riidest kotiga ja joome vett pudelist, mida mitu korda kasutada saame.
Leivanädalal küpsetasime traditsiooniliselt leiba ja meisterdasime lõbusaid võileibu. 
Kätepesupäeval rääkisime, kui oluline on pesta käsi.

Üks päev oli Pelguranna Lasteaed MAGUSAID ja MAHLASEID maitseid täis. Tähistasime ÕUNAPÄEVA🍎
Lapsed teavad päris täpselt, et ÕUN on maitsev ja tervislik. Nüüd teame ka, kuidas valmistada MAGUSAT ÕUNAMAHLA. Lihtsalt tuleb emmede -  isside abiga võluda kohale prisked kotid, mille sees MAGUSAD ÕUNAD. Siis kirjutada pruulmeistritele, kes tegutsevad  Pruulmeistrid.ee ja rentida neilt ÕUNAMAHLAPRESS. Kannud said täis 20 liitrit MAGUSAT ÕUNAMAHLA. Vihmast hoolimata🍎 "Nii magus mahl!", hõiskasid lapsed.

Muusikapäeval kuulasime looduse muusikat ja meisterdasime pilli.

MÕMMIKUD armastavad ka teha head!
Sel kuul lõppes suur KÕRVITSA projekt. Lapsevanemate ning õpetajate Liina ja Margiti eestvedamisel, said Tallinna Loomaaia asukad suure kärutäie kõrvitsatega maiustada. Loomad olid kindlasti väga rõõmsad. Ja meie ka!

Saime osa ka põnevast õuesõppe päevast. Väikese projekti "Näpud mulda" raames istutasime üheskoos kevadeks peenardesse erinevaid lillesibulaid (nartsissid, tulbid, krookused). Oma panuse andsid nii väikesed kui suured Rohenäpud. Aitäh õpetaja Margit, oled meie maja üks aktiivne ja toimekas rohenäpp🥰 🌷

Oktoobri lõpetasime suure sõbraliku halloweenitralliga🦇. Kohal olid nahkhiired, draakonid, kiisu-skeletid, kõrvitsad ja kollid.

Ja KAISUKARUPÄEVAL juhtus nii, et äsja MÕMMIKUD rühma kolinud väikesed sõber karud leidsid endale uued hoolivad sõbrad❤️

Aitäh meie õpetaja abi Ellen, et kõike koos meiega tegid!
Aitäh, armsad vanemad, et aitasite oktoobri nii põnevaks ja roheliseks luua🌿

Küll oli vahva oktoober...