16.05.2018

Maarjamäel ja Pirital toimub Tallink Maijooks

Laupäeval, 19. mail 2018 toimub igakevadine suur rahvaspordiüritus Tallink Maijooks, millest võtab osa üle 15 000 liikumisharrastaja. Jooksu marsruudil on liiklemine häiritud ajavahemikus kl 13:00 – 15:30. Piirkonna elanikud, operatiivautod ja kohalike asutuste transport lastakse läbi vastavalt politsei ja reguleerijate poolt hinnatud olukorrale ning tehtud otsustele ja märguannetele.

Pirita tee-Saare tee ristmikul on liiklus häiritud kl 13:00 - 14:30. Transport lubatakse läbi vastavalt Politsei ja reguleerijate poolsele olukorra hindamisele ja korraldustele. Ristmikel, sisse- ja väljasõiduteedel on AS G4S reguleerijad. Ühistranspordiliikluses võib esineda ajutisi seisakuid Saare ja Kose tee piirkonnas ajavahemikul kl 13:00 – 15:00. Jalakäijatel ja spordiharrastajatel palutakse olla tähelepanelikud Lillepi pargi kergliiklusteedel ja teistel Maijooksu rajaga kokkupuutuvatel teedel ajavahemikus kl 13:00 – 15:00 Jooksust osavõtjad saavad auto parkida Eesti Näituste ja Lauluväljaku parklates ning Pirita teel selleks ettenähtud alal. Pirita tee on liiklemiseks avatud.

 

TALLINK MAIJOOKSU RADA: Start: Lauluväljaku Mere värava parkla – Pirita tee äärne parkla sõidutee  – Pirita tee kergliiklustee – Pirita tee/Saare tee ristmik  – Pirita tee kergliiklustee (Lillepi park) – Pirita Selveri parkla kergliiklustee  – Kose tee kergliiklustee - Kose tee/Urva tn ristmik -  Urva tn. – Künnapuu tn. – Lepa põik – Maarjamäe kergliiklusteed – Lauluväljak (FINIŠ)

Tavapärane liiklusskeem ajutiselt suletud teedel ja tänavatel taastatakse koheselt pärast jooksjate möödumist.

 

 

Uudise rubriigid: