07.06.2021

Hoogtoopäevak tõi lapsevanemad Virmalise õppeaeda appi!

Tallinna Virmalise Lasteaia õppeaias algab juba kolmas kevad. Meie õueala asub kesklinnas majade vahel ja sõiduteedest eraldatud territooriumil, mis annab suurepärase võimaluse õuesõppeks ja õppeaias tegeluste läbiviimiseks.

Rohelise Kooli programmi Roheline Lipp innustas nii lasteaia meeskonda kui ka lapsevanemaid õppeaiale veelgi suuremat tähelepanu pöörama.

Kuna soovime luua õppeaeda aastateks ning tagada sellele nii praktiline väärtus kui ka esteetiline ilu, siis oleme kirjutanud projekte Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalametile, et igal aastal midagi vajalikku juurde hankida.

Meie õnneks saame sellel kevadel organiseerida hajutatult hoogtööpäevakuid. 12. ja 13. mail palusime lapsevanemaid appi, lähtuvalt üleriigiliste piirangute nõuetele, õppeaeda raskemaid töid tegema. Isad vedasid mulda, panid varikatusele vihmaveetorud. Emad õlitasid varikatuse alust põrandat, kaevasid maad ning istutasid taimi. Lapsed ja õpetajad olid nõu ja jõuga samuti abiks. Palju töid sai tehtud, aga teha on ka veel palju. Õppeaed on nagu Tallinna linn, mis kunagi valmis ei saa.

Hoogtööpäevak Videviku õues.JPG

Hoogtööpäevak 2021.JPG