30.01.2017

Majandusakadeemia loeng "Mis loom või lind on andmekaitsemäärus?"

14. veebruaril 10.00 - 11.30 Tartu Ülikooli Tallinna esinduses, Teatri väljak 3. Lektor on Karmen Turk. Registreerumine on avatud.

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tartu Ülikooli Tallinna esindusega kutsub osalema loengusarja "Majandusakadeemia 2017" seminaril 14. veebruaril 2017 kell 10.00-11.30 TÜ Tallinna esinduses, Teatri väljak 3.

Majandusakadeemia 2017 seminari Mis loom või lind on andmekaitsemäärus?“, lektoriks on Karmen Turk, vandeadvokaat, TÜ IT õiguse lektor.

Täna kehtib Eesti isikuandmete kaitse seadus, mis on 14 lehekülge pikk ning sisaldab andmete töötlemise nõudeid ja eeskirju. Meedias on juba saanud tähelepanu asjaolu, et 2018 maist alates on täitmiseks kohustuslik uus Euroopa Liidu liikmesriikidele ühtne ligi 100-lehekülje pikkune üldine andmekaitsemäärus. Ettevõtetele toob see kaasa mitmeid muutusi. Erinevate hinnangute kohaselt peavad äriprotsesse ja ehk isegi ärimudelit muutma kuni 80% Euroopa ettevõtetest. Ja seda nii ettevõtte puhul, kes toodab kaupu kui ettevõtte puhul, kes peab e-poodi. Isikuandmed ei ole seni olnud see osa ärist, millega ettevõtete juhid enda pead koormaks. See muutub just nüüd! Miks ja mida peaks iga ettevõte juba täna asuma planeerima, sellest juttu tulebki.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.    

Registreerimisvorm

Rohkem infot kevahooaja koolituste kohta Tallinna Ettevõtlusameti koolituste rubriigist.

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225            

Mai Olde                          
Tartu Ülikooli Tallinna esindus                                 
E-post: mai.olde@ut.ee                                      
Tel: 737 6604            

„Majandusakadeemia 2017“ on majandusalaseid teadustöid tutvustav teemahommikuformaadis loengust ja arutelust koosnev sari. Sarja eesmärgiks on tutvustada majandusalaseid teadusuuringuid ning näidata nende toetavat ja abistavat rolli majanduskeskkonna, ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.

Uuringuid tutvustavatele ettekannetele ja neile järgnevate arutelude keskseks teemaks on nende võimalik mõju ettevõtlusele, kuulajate majandusalaste teadmiste avardamise kaudu ettevõtlusoskuste parandamine ning teadmistepõhise ettevõtluskeskkonna arenemise ja innovaatiliste lahenduste rakendamise toetamine. Uuringute ja teadustööde tulemuste tutvustamisega avalikkusele soovime arendada diskussiooni erinevate osapoolte vahel.