29.06.2020

Märgatud Mustamäel. Kas linnaosa rahvas tunneb oma kangelasi ära?

Head mustamäelased, te olete kindlasti tähele pannud, et sel suvel on Mustamäe otseses mõttes õide puhkenud: meie tänavaid kaunistavad rohked lillepeenrad, millele tänavu lisandusid esimest korda ka lilleamplid valgustuspostidel.

Mitmed teist ei pidanud paljuks kirjutada ja helistada linnaosa valitsusse, et kiita ja tänada meie linnamajanduse osakonna tublisid töötajaid. Mina omakorda tänan teid selle eest, et märkate ja hoolite!

Aga kahjuks leidub ka meie linnaosas sellised lilleilu austajaid, kes ei suuda lillepeenrast mööda minna, ilma et midagi kaasa ei võta. Olgu siis tegemist eraaiaga või linnaosa ühe peatänava suure lillepeenraga. Kurb on vaadata, kuidas inimesed ei oska ei ilu, ega teiste inimeste tööd hinnata.

Pühapäeval, 28. juunil, märgati Sõpruse pst 257 kõrval jalutanud noormeste paarikest, kes ei suutnud lilleilule vastu panna, ronisid meie linnaosa ühe suurema tänava lillepeenrale, korjasid endale kimbu kokku ja siis jätkasid rahumeeli ja kiirustamata oma jalutuskäiku, varastatud lilled käes.
Ei ole just ilus tegu.

Hea linnaosa rahvas, kui tunnete selle paarikese ära, andke meile palun teada.

Ilusat suve soovides

Lauri Laats
Linnaosa vanem

lillevargus2.jpg

lillevargus3.jpg

Lillevargus4.jpg

lillevargus5.jpg

Uudise rubriigid: