22.06.2016

Maria Jufereva: Lasnamäe on kiirelt arenev linnaosa

Teisipäeval, 21.juunil, peeti Alvari 18 maja sarikapidu. Teiste seas viibisid üritusel Alvari Maja OÜ arendaja ja ehitaja, Alvari 18 majaelanikud, kes on juba ostnud või broneerinud korteri valmivas majas ja Lasnamäe Linnaosa Valitsuse esindajad.

Lasnamäe linnaosa saab Alvari 18 korterelamu ehituse järgselt juurde ligikaudu paarsada uut elanikku.

Linn omalt poolt püüab Alvari majade ümbrust väärtustada Tondiraba pargi rajamisega, kus esimeses etapis ehitakse veel käesoleval aastal välja pargi teed ja valgustus. Teise etapi mahus on linnal kavas koostöös Eesti Golfiliiduga parki rajada golfiväljakud.

Märkimisväärne on samuti Tondiraba Jäähalli kõrvale kavandatav ujula, mis jääb Alvari majadest mõnesaja meetri kaugusele ja mitmekesistab uue maja elanike vaba aja veetmise võimalus

Valmivas majas ostis korteri ka perekond Ušakovid (vt foto). Hea asukoht on üheks põhjuseks, miks noor perekond ostis korteri just selles majas. Nende uuest korteris avaneb vaade Tondiraba Jäähallile, aga just seal hakkab trennis käima nende laps.

„Mul on hea meel, et Lasnamäe areneb nii kiiresti. Lasnamäe saab uue korterelamu ehituse järgselt juurde ligikaudu paarsada uut elanikku. Alvari 18 majade asukoht on väga atraktiivne. Lähedal asuvad Tondiraba jäähall, rajatakse Tondiraba park ja Tondiraba Jäähalli kõrvale on kavandatud ujula,“ lausus tervituskõnes Maria Jufereva.

Uudise rubriigid: