17.10.2016

Maria Jufereva: Noorte häält ja arvamust on vaja kuulda

Esmaspäeval, 17.oktoobril, toimus Lasnamäe Linnaosa Valitsuses Lasnamäe õpilaste nõukoda kohtumine linnaosa juhtkonnaga. Kohtumusel osalesid Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva, tema asetäitja Jaanus Riibe ning nõunik Maaris Laine ja Lasnamäe Vene Gümnaasiumi, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi, Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi ning Tallinna Laagna Gümnaasiumi õpilasesinduste esindajad.

Kohtumisel arutati linnaosa tulevikku, Lasnamäe Linnaosa Valitsuse ja koolide koostöövõimalusi, linnaosa valitsuse osalemist noortele suunatud projektides ning Lasnamäe eesti ja vene koolide ühisprojektide korraldamist. Maria Jufereva kutsus koolide õpilasesinduste liikmeid julgelt pöörduma oma projektidega linnaosa valitsusse ja kinnitas, et oleme avatud koostööle. Kohtumise käigus õpilased jagasid oma mõtteid Lasnamäe tulevikust. Noorte arvates Lasnamäele on vaja oma siseujulat, workouti platsi, disko-golfi väljakut, on vaja korraldada suviseid kohtumisi Pirita jõe ääres, kus saaks kuulata head muusikat ja teha lõket, ning luua vene ja eesti noorte ühisprojekte.

„Lasnamäe Linnaosa Valitsus kuulab noorte häält ja arvamust, sest noored on meie tulevik,“ lisas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.