13.02.2017

Mart Reimanni seminari "Elamuse roll töötajate motivatsioonis" videosalvestus

Jaanuaris toimunud Avatud Akadeemia seminar "Elamuse roll töötajate motivatsioonis" on nüüd ka videona Vimeo keskkonnas

https://vimeo.com/203438084

Kellel ei õnnestunud Mart Reimanni 26. jaanuari Avatud Akadeemia seminaril osaleda või kes tahaksid põnevat esitlust uuesti kuulata, saavad seda nüüd teha. Head kuulamist-vaatamist!

16. veebruaril 10.00-11.30 toimub Avatud Akadeemia sarjas juba järgmine seminar "Mängustamine ettevõtluses". Lektor on Martin Sillaots.

Seminar toimub Tallinna Ettevõtlusameti ja Tallinna Ülikooli koostöös Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-225.  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil. 

Mängustamine on mänguelementide kasutamine mittemängulises keskkonnas. Enamasti on mängustamise eesmärgiks suurendada osalejate motivatsiooni ja aktiivsust. Kuidas ärivaldkonnas motiveerida kliente toodet tarbima, koguda ideid teenuse arendamiseks, motiveerida töötajaid rutiinseid ülesandeid täitma, teha reklaami, tekitada kliendikogukond jne?

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreerimisvorm

Hooaja järgmised seminarid:

Totaalne kokkuvarisemine ehk ajakirjanduse sisu ja meedia ärimudeli muutumine interneti mõjul, lektor Priit Hõbemägi (30. märts 2017)
Kuidas IKT lahenduste abil planeerida ja automatiseerida tööd alustavas ettevõttes?, lektor Marek Mühlberg (27. aprill 2017)
Kuidas sotsiaalse ettevõtlusega raha teenida?, lektor Katri-Liis Reimann (25. mai 2017)

Avatud Akadeemiasse toimub registreerimine igale loengule eraldi.

Rohkem infot kevadhooaja koolituste kohta Tallinna Ettevõtlusameti koolituste rubriigist.

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2017" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.