23.02.2017

Martin Sillaotsa seminari "Mängustumine ettevõtluses" videosalvestus

Veebruaris toimunud Avatud Akadeemia seminar "Mängustumine ettevõtluses" on nüüd ka videona Vimeo keskkonnas

https://vimeo.com/205346645 

Kellel ei õnnestunud Martin Sillaotsa 16. veebruari Avatud Akadeemia seminaril osaleda või kes tahaksid põnevat esitlust uuesti kuulata, saavad seda nüüd teha. Head kuulamist-vaatamist!

30. märtsil 10.00 - 11.30 toimub Avatud Akadeemia sarjas juba järgmine seminar "Totaalne kokkuvarisemine ehk ajakirjanduse sisu ja meedia ärimudeli muutumine interneti mõjul". Lektor on Priit Hõbemägi.

Seminar toimub Tallinna Ettevõtlusamet ja Tallinna Ülikooli koostöös Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-225.  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Kuidas interneti mõju on segi paisanud sadu aastaid toiminud ajakirjanduse aluspõhimõtted ja -väärtused, ning lõhkunud juba mitu järjestikust ajakirjanduse ärimudelit. Teema on eriti aktuaalne ja põletavalt päevakorral, samas on meediast pärit näited iga päev meie kõigi silmade all, kuid asjasse pühendamatud inimesed ei oska neid märgata. 

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreerimisvorm

Hooaja järgmised seminarid:

Kuidas IKT lahenduste abil planeerida ja automatiseerida tööd alustavas ettevõttes?, lektor Marek Mühlberg (27. aprill 2017)
Kuidas sotsiaalse ettevõtlusega raha teenida?, lektor Katri-Liis Reimann (25. mai 2017)

Avatud Akadeemiasse toimub registreerimine igale loengule eraldi.

Rohkem infot kevadhooaja koolituste kohta Tallinna Ettevõtlusameti koolituste rubriigist.

 

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2017" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.