20.04.2017

Matemaatika viktoriin Tallinna Rukkilille Lasteaias

Tallinna Rukkilille Lasteaed korraldas 19. aprillil viktoriini Matemaatika on huvitav, millest võtsid osa Haabersti kuue lasteaia kolmeliikmelised võistkonnad. Lasteaedu Vikerkaare, Meelespea, Karikakar, Nurmenuku, Pääsusilm ja Rukkilille esindasid andekad 6-7 aastased lapsed.

Meie lasteaia võistkonda kuulusid lapsed Kiilikeste rühmast Dennis, Aleksei ja Timur. 

Laste võistkondadele oli ettevalmistatud kuus ülesannet, mida lahendati nii koos kui ka iga laps eraldi. Kõikide lasteaedade võistkonnad olid väga tublid ja tähelepanelikud. Ka kõige keerukamad ülesanded said lahendatud.

Ülesannete sooritamise vahel saime kõik laulda ja mängida. Nii eesti kui vene lapsed leidsid ühise suhtluskeele ja kõikidel oli hommik meie lasteaias lõbus ja tore.

Meie õpetajad on arvamusel, et matemaatiliste ülesannete lõimimine lasteaia õppetegevustesse on oluline laste loogilise mõtlemise arendamiseks.

Matemaatika viktoriini osavõtu eest sai iga laps tänukirja ja väikesed kingitused. Samuti anti lasteaedadele tänukirjad.

Pärast viktoriini ootas lapsi maiustuste laud. Meilt lahkudes olid nii lapsed kui ka õpetajad rõõmsad ja ootavad uusi kohtumisi.

Soojad tänud Tallinna Rukkilille lasteaia õpetajatele: Irina Timašjova, Jelena Žeregelja, Nelia Zadvornova, Tatjana Rõbtšenko, Margarita Kempi, Maria Kask, kes aitasid viktoriini ette valmistada ja läviviia.

Soovime tänada Haabersti LOV ja Age Tamme, kes hoolitsesid laste kingituste ja tänukirjade eest!