08.09.2017

Meeleolukas Tarkusepäeva ja õppeaasta alguse tähistamine Tallinna Kihnu Lasteaias

Tallinna Kihnu Lasteaias tähistati 1. septembril 2017 Tarkusepäeva ja õppeaasta algust õuealal toimunud üritusega. Hoolimata veidi vihmasest ilmast lustisid lapsed „Tarkuse teerajal“ ja nautisid koos tegutsemist.

Tarkusepäeva ja õppeaasta alguse tähistamise üritus koosnes kahest osast. Esimeses osas tuli rühmadel läbida õuealale välja pandud punktid, kus oli vaja nii nupukust kui ka sportlikku mõõduvõtmist. Esimeses punktis pidid lapsed valima endale ühe sügisanni ja need üheskoos jaotama värvuste alusel, teises punktis valisid lapsed endale ühe värvilise palli ja toimus lõbus jooksumäng "Kollased, punased, rohelised" ning kolmandas punktis pidid lapsed panema õigesse järjekorda pilt-vanasõnade pildid. Võlumetsas asus neljas punkt, kus koolieelikud said laduda looduslikest materjalidest omal soovil vabalt valitud päevasõna.

Parem 100 sõpra, kui 100 eurot.JPG

Päeva teise osa tähistamine lõppes kõikide rühmade osalusel ühispildistamisega, lapsed ja personal moodustasid õuealal murule vihmavarju kujutise, mis lasteaia II korruselt üles pildistati. Fotost kujundati e-postkaart ning saadeti Tarkusepäeva ja õppeaasta alguse tervituseks personalile, lapsevanematele ja teisele lasteaedadele.

Üritusel osalemise eest sai iga laps tänutäheks tänukirja ja iga rühm sai kingituseks vanasõnade- ja tarkuste purgi „Targad laused“.

Aitäh korraldajatele ja abilistele ning osalistele!

Õppealajuhataja Kadri Koort