19.09.2016

Megasoodne ja kiire koolituspakkumine Gdanski ja muud võimalused välismaale!

Involved pakub mitmeid võimalusi – kas siis noortele või nendega töötajatele. Kas lühi- või pikaajalisi mobiilsusi toetab Euroopa Komisjoni programmi Erasmus+.

Pakkumised lühemaks ajaks

Umbes nädalaks ajaks on hetkel võimalik sõita välismaale mitmetele soodsatele koolitustele, kust saad uusi teadmisi mitteformaalses keskkonas ning uusi tuttavaid ja sõpru. Valikus on

Koolitus Põhja-Poolas, Gdanskis 25 september03 oktoober 2016 (4 osalejat) 

MEGASOODNE JA KIIRE PAKKUMINE!!!

Kas soovid rohkem teada, miks noored nii palju online‘is on? Millised on võimalused kombineerimaks online ja offline tööd noorte jaoks? Kas see on uus reaalsus, millega peame tänapäeval arvestama? Rahvusvahelisel koolitusel osaleb kokku 34 inimest 8-st riigist: Poolast, Lätist, Kreekast, UKst, Tsehhist, Hispaaniast, Leedust ja muidugi Eestist. 

Koolitus Torosgyugh´is, Armeenias 2431 oktoober 2016 (2 osalejat)

Projektis osalevad kokku 24 inimest järgmistest riikidest: Armeenia, Saksamaa, Moldova, Venemaa, Hispaania, Türgi, Ukraina ja Eesti. Eesmärk: vabatahtliku töö projektide kvaliteedi tõstmine läbi nende vastuvõtmisega tegelevate organisatsioonide võimekuse tõusu, EVS mentoritele oluliste meetodite õpetamine, et vabatahtlikud oleksid tööturul kompetentsemad. 

Koolitus Sitsiilias, Itaalias 03 detsember10 detsember 2016 (2 osalejat) 

Otsime osalejaid (vähemalt 18-aastane, ülemine vanusepiir puudub) koolitusele pealkirjaga “Disability Awareness: A New Paths to develop Skills and Abilities” Nizza di Sicilia´s, Itaalias–kokku 8 päeva. Ootame osalema eelkõige neid, kes töötavad erivajadustega (puuetega, sh vaimse puudega) inimestega.

Vaata järele www.involved.ee/valismaale

Pakkumised pikemaks ajaks

18–30-aastastel (k.a.) noortel on võimalik osaleda juba rahastatud Euroopa vabatahtliku teenistuse (EVS – European Voluntary Service) projektides. KÕIK kulutused on kaetud Euroopa Komisjoni programmi Erasmus+ poolt! Projektide loetelu on allpool, täpset infot kiirete pakkumiste kohta leiad www.involved.ee/evs Lühidalt on pakkumised ka siin loetletud:

1. Pikaajaline (maks. 7 kuud) projekt Rumeenias alates september 2016

2. Pikaajaline (5 kuud) projekt Poolas alates september 2016

3. Lühiajaline (1 kuu) projekt Makedoonias oktoober 2016 

4. Pikaajalised (12 kuud) projektid Ungaris alates 10. oktoobrist 2016

5. Aasta aega vabatathtlik töö Itaalias, Lecces alates 16 november 2016 

Lisaks on võimalik minna mitmetesse projektidesse Islandil: www.involved.ee/praktika

Involved koduleheküljelt saad tutvuda ka noorte kogemuslugudega, kes juba taolistes projektides osalenud on.
INVOLVED postitusi näed näoraamatus: www.facebook.com/involvedngo Soovitame lehte eelnevalt like’ida, siis jõuab väärt info otse sinu seinale.

Huvi korral helista 529 1717 või kirjuta info@involved.ee.