27.09.2021

Tallinna Lotte Lasteaia 4.sünnipäev!

Eile 27.septembril oli tore päev, isegi nii tore päev, et MEIE LOTTE LASTEAIA SÜNNIPÄEV. Juhuu, me oleme juba 4.aastased ning enam pole kaugel meie esimene juubelgi!

Juba hommikul olid rühmad saginat täis, kui toimus suur kokkamine. Nimelt valmisid küpsisetordid. Kõik lapsed andsid oma panuse, et peale sünnipäevapidu oleks mõnus nautida ise enda tehtud küpsisetorti. Ja need tulid vapustavad, selles saate ka ise veenduda, kui vaatate meie tortide pilte. Lõhna ja maitset on lausa tunda...Kogu maja personali ootas lõuna ajal mõnusalt mahe ja pidulik sünnipäevatort!
Lottepere nautis sünnipäevapidu nii õues kui saalis. Alustasime peoga õuealal, kus sõna said Alberti rühma julged tüdrukud ning koos muusikaõpetaja Kadriga lustisime, mängisime, tantsisime, laulsime ja liikluskuule kohaselt, mängisime ka tähelepanu liiklusmängu.
Häid ja tunnustavaid sõnu ütles lasteaia direktor Gerdy ning kõik koos saime soovida meie lasteaiale, PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!
Lastele oli üllatuseks külla kutsutud mustkunstnik ning oh seda elevust kui trikke hakkas tulema lausa ludinal. Õnneks sai nii mõnigi laps olla abiliseks, kes kontrollis, et kõik oleks ikka nii nagu peab. Kas ruubiku kuubik on ikka piisavalt segamini aetud, kas kott on tühi, kas köied ei veni, kas kaardipakk korralikult segatud.
Lapsed õppisid koos mustkunstnikuga selgeks ka ühe triki, mida saavad emmedele, issidele või miks mitte hoopis vanaemadele ja vanaisadele teha. Algus mustkunsti maailma on juba tehtud!
Täname Alberti rühma, kes meie sünnipäevapidu aitasid organiseerida, muusikaõpetajat ning muidugi kogu lasteaiapere, kes selle päeva eriliseks ning armsaks muutsite!
Palju palju õnne meile!