08.06.2021

Meie lasteaed sai teist korda tunnustatud Rohelise Lipuga

Tallinna Kullerkupu Lasteaial on põhjust enda üle uhkust tunda, sest süsteemselt läbi viidud keskkonnategevuste eest on pälvisime teistkordselt tunnustuse „ Roheline Lipp“.

Lasteaias tegutseb väga toimekas Rohelise Kooli töörühm, kes panustab oma ideede ja tegevustega selle nimel, et nii lapsed, lapsevanemad kui ka personal liiguks keskkonnateadlikuma mõtteviisi poole.

Hindajad tõid omakorda välja tugevusena selle, et lasteaia keskkonnaalane tegevus on süsteemne, taotlus oli sisukas, lasteaed osaleb rohkelt keskkonnateemalistes tegevustes ja kampaaniates, aktiivselt osaletakse ka võrgustiku seminaridel.

Lasteaiale kingiti Tartu Loodusmaja poolt pesakast, raamat "Köögiviljade taaskasvatus", rukkilille seemned, sertifikaat, tänukaart ja Rohelise Kooli programmi patrooni Kersti Kaljulaidi tervituskaart.

4. juunil toimus Rohelise kooli võrgustiku pidulik konverents ja tunnustusüritus Laupa Põhikoolis zoom keskkonna vahendusel. Sündmuse avas kõnega Rohelise kooli programmi Eesti patroon, EV president Kersti Kaljulaid.

Innustades noori täna, hoiame homset maailma!

Oleme uhked selle tunnustuse üle!

 õppejuht Karin Pero

Uudise rubriigid: