03.10.2019

Tunnustused meie õpetajale ja koolile

  • Õnnitleme ja rõõmustame, sest Tallinna Haridusamet tunnustab õpetajate päeval ka meie kooli õpetajat. Nimelt on Tallinna linn üle andmas 4. oktoobril toimuval galal preemiat  "Noor õpetaja 2019"  Südalinna Kooli loodusainete õpetajale Veronika Taimlale. Palju õnne! Oleme rõõmsad, et just meie koolis on jätkuvalt õpetajaid, kes on saanud tunnustuse ka linna tasandil. 

Lisaks on nominenditeks kategoorias "Aasta haridustegu 2019" Tallinnas:
  • EduInnoLab innovatsioonilaborite avamine kuues Tallinna koolis ja kahes lasteaias (Tallinna haridusasutused)  (Südalinna Kooli Liit- ja virtaalreaalsuse labor on samuti antud projekti käigus loodud.)
  • Haridusfestival IduEdu 2018 (Tallinna Haridusamet) (Südalinna Kool tegi seal eelmisel aastal samuti eduka töötoa kogupäevakooli mudelist.)
  • Kogupäevakool (Tallinna Haridusamet) (Südalinna Kool on juba 3. õppeaastat rakendamas kogupäevakooli mudelit.)

Õnnitlused kõigile õpetajatele, kes on projektides kaasa löönud ja panustanud oma aega, tahet ja teinud koostööd! Tunnustused koolile ei tuleks ilma teie suure ja olulise panuseta. Lennukaid ideid ka selleks õppeaastaks!


Lisaks antakse 4. oktoobril toimuval pidulikul galal üle tänukiri haridusjuhtidele, kes tähistavad tööjuubeleid.  Tunnustuse saab ka Südalinna Kooli direktor Veiko Rohunurm, kes on meie koolis töötanud tulemuslikult juba 10 aastat koolijuhina. 

 
Rohkem infot SIIT.