10.11.2015

Mektory Startup Konkurss 2015

Kiirusta! Tähtaeg 16. november 2015!

Mektory Startup konkurss on ettevõtluskonkurss, kuhu saavad oma idee esitada kõik startupi loomisest huvitatud tudengid Eestist ja välismaalt. Mektory on startuppidle suunatud konkurssi korraldatud alates 2011. aastast, ning sel aastal toimub ta kuuendat korda.

Mektory Startup Konkursi eesmärk on anda osalejatele esmane kogemus startup ettevõtlusega alustamisel, ning aidata neid liikuda oma ideedega edasi järgmiste, suuremate väljakutsete poole. Alustamise toetamiseks oleme käima pannud TTÜ Startup loengusarja, kus kogenud startuppide loojad ja võtmetöötajad, investorid ja abiorganisatsioonide esindajad räägivad oma kogemustest, ning kõigil osalevatel meeskondadel on võimalus leida endale mentor. Mektory Startup Konkursi läbijaid aitame edasi liikuda teistesse programmidesse, näiteks Prototron, Ajujaht, Founder.org, Rice Business Plan Competition ja teised. Lisaks Tehnopoli ja Tallinna inkubaatoritesse ning Startup Wise Guys, BuildIt ja välismaistesse kiirenditesse.

Eelmisel viiel korral on kokku osalenud üle 100 meeskonna, kokku üle 400 tudengiga. Mektory Startup Konkursi läbinud on edukalt esinenud teistes programmides, pääsenud inkubaatoritesse ja kiirenditesse nii Eestis kui välismaal, tänaseks loonud üle 60 töökoha, ning kaasanud edukalt investeeringuid.

Konkursil osalemiseks esita oma onepager 16. novembriks ken.veski@ttu.ee. Kõik töö esitajad on oodatud osalema 23.11 ja 25.11 toimuvatel esinemiskoolitustel, rohkem infot siit. 30. novembri päeval toimuvad eelvoorud, kus parimad esinejad valitakse samal õhtul toimuvasse finaali.

Ühine ka Facebooki Event'iga!

AUHINNAD

Üks meeskond saab aastaks tasuta kontoriruumid Mektory keskuses.

Kaks parimat saavad osaleda Euroopa Innovatsiooniakadeemial.

Teised auhinnad on lisandumas.

Allikas: Mektory