09.07.2021

Meretakso sõidab Lennusadama ja Pirita vahet ja teeb lahetuure

Juulis sõidab meretakso Gundel nädalavahetustel Lennusadamast Piritale ja tagasi kaks korda päevas. Merepäevade ajal kehtib erigraafik.

“Hea võimalus kuumadel nädalavahetustel Kesklinna ja Pirita vahet liigelda on sõita mööda merd. Juulikuus teeb meretakso laupäeviti ja pühapäeviti mõlemas suunas kaks reisi. Kindlasti on merereis elamus lastele, aga ka täiskavanutel on huvitav heita pilk Tallinnale mere pealt,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. 
Laupäeviti ja pühapäeviti väljub meretakso Lennusadamast Piritale kell 13 ja 15 ning Piritalt Lennusadamasse kell 14 ja 16. Pirital on meretakso peatus Pirita jõe suudmes olümpiatribüünide ees.

Sõidud merepäevade ajal
Tallinna Merepäevade ajal töötab meretakso erigraafiku alusel. “Reedel, 16. juulil teeme pooletunniseid lahetuure kella 13-15 ja laupäeval, 17. juulil kella 14-16 vahel. Lahetuuridele väljub Gundel Lennusadamast. Merepäevade ajal muutub ka laupäevane Kesklinna-Pirita sõidugraafik. Lennusadamast väljub meretakso Piritale kell 13 ja 17 ja Piritalt Lennusadamasse kell 13.30 ja 17.30,” edastas kipper Marko Amboja. Pühapäeval, 18. juulil saab jälgida mereparaadi meretakso pardalt. Väljasõit kell 13.30 Lennusadamast. 

Uued sihtkohad
Kogu suve pakub meretakso ka uusi sihtkohti ja Tallinna ümbruse avastamist meretsi. ”Juulis on võimalus sõita kiirkaatriga Paljassaare poolsaarel asuvasse Pikakari randa, kust pääseb hõlpsasti sealsetele matkaradadele,” ütles Amboja.  
Sõidugraafikud ja hinnainfo www.meretakso.ee,meretakso.ee@gmail.comja FB:@meretakso. Tellimine tel +372 501 1416.

Uudise rubriigid: