03.05.2022

Merivälja turu rohelaat ootab kauplema

14. mail kell 10-13 toimub Kesktee 40 Merivälja turu ROHELAAT kogu perele.

Kevade saabumisega ärkab talveunest ka eelmisel suvel väga menukaks kujunenud Merivälja turg. Veel enne, kui turulaupäevad õige hoo üles võtavad, toimub hooaja sissejuhatuseks rohelaat. Rohelaadalt leiab aiahuviline täiendust koduaiale või kasvuhoonele.

Aia- ja taimekaubad
Rohelaadal kaubeldakse aia- ja taimekaupade ning aiaseadmetega. Müügiks on väga oodatud tomati- ja kurgitaimed, maitsetaimed, seemned, püsi- ja suvelilled, lilleamplid, puud, põõsad, turvas, muld, muru, ravimtaimed, loodustooted, istutustarvikud, aiamööbel ja -seadmed. Müüjad meie enda asumi ja lähiümbruse hobikasvatajad, aiandusfirmad, puukoolid. Veel jõuab end kauplema sättida: hea Pirita linnaosa elanik, ole sa Merivälja, Mähe, Kloostrimetsa, Maarjamäe, Pirita-Kose, Lepiku, Laiaküla või Iru asumist, kui sul on istikuid liiast, saad neid rohelaadal müüa või millegi puuduva vastu vahetada. Rohelaat kutsub kauplema ka eakamaid inimesi.

Laadamelu
Peale müümise-ostmise pakutakse rohelaadal maitsvat sööki ja lõbusat meeleolu.

Registreeru müüma!
Rohelaat on avatud kell 10–13. Laadaplats asub Merivälja lasteaia ja poe vahelisel alal, korvpalliväljaku sisesel ja välisel alal aadressil Kesktee 40.
Rohkem infot ja kauplejaks registreerimine tel 513 2886 ja Kristi või Kristiina e-post kristiina.treude@gmail.com

Uudise rubriigid: