06.04.2018

Mesimummud käisid Balti Nootidel

Eile, 05.aprillil toimus laste loomingufestival Balti Noodid, mida korraldas Rahvusvaheline Rahvuskultuuride Ühenduste Liit Lüüra. Tallinna Endla lasteaeda esindas festivalil Mesimummude rühm laulmise ja tantsimisega.

Laste loomingufestivalil "Balti Noodid" sai osaleda kolmel alal: kunstikonkurss, vokaal ja koreograafia. Tallinna Endla lasteaed osales igal alal edukalt. Kunstikonkursil osalesid Mesimummudest Bertha tööga "Rukkililled", Sipsikutest Simona tööga "Rahvatantsija" ja Krõllidest Marliin-Grit tööga "Pikk Hermann". Iga töö sai tunnustuse ja lapsed said oma tööde eest tänukirja, medali ja vahva käsitööna valminud kala. Vokaali alal esindas Tallinna Endla lasteaeda Mesimummudest Tereesa, kes laulis muusikaõpetaja Kersti Kuuse laulu "Eestimaa" ja keda juhendas samuti Kersti Kuusk. Koreograafia alal esindasid lasteaeda Mesimummudest Alex Tapani, Dario, Markus, Ciaran Lucas, Bertha, Mona Maria, Carl Sebastian, kes tegid kujundujumist Tuljaku saatel, lapsi juhendasid rühmaõpetajad Irene Sits ja Merilin Oidjärv.

Photo 05-04-2018, 13 06 32.jpgPhoto 05-04-2018, 11 06 17.jpg

Päev oli täis laste rõõmsaid emotsioone ja lapsed nautisid laval esinemist. Kokkuvõtet eilsest on võimalik vaadata SIIN.

Täname Mesimummu rühma tublisid esinejaid ja rühmaõpetajaid selle võimaluse loomise eest lastele ning Rahvusvahelist Rahvuskultuuride Ühenduse Liitu Lüürat selle toreda ürituse eest! :)

Photo 05-04-2018, 11 02 51.jpg