11.06.2018

Mesimummude pühendumus

Pühendumus-läbi õpetaja. 

Pühendmus- läbi õpetaja.  Meie pisikesed  Mesimummud vajavad pühendumist õpetajalt sama palju, kui kindlustunnet ja turvalisust.   Sõime tulles on lapsele kõik uus, sest niigi ta alles avastab maailma ning sõim on uus asi, mida avastada.  Võõras keskkond: täiskasvanud ja lapsed. Õpetaja heasoovlikkus, pühendumus ning hea süda aitavad lastel kiiremini lasteaiaga harjuda. 
Sõimes peab olema õpetaja 100 protsenti siin emme ja issi ja vanaema ja vanaisa eest. Lastel tekib turvatunne õpetajaga, kes pühendub lastele ja nende õpetamisele.  Õpetaja peab oma tööd tegema suure rõõmuga, mängima, õpetama .  Vahel kui õpetajal on endal tuju  halb, ei tohi õpetaja sellest välja teha vaid olla ikka see särasilm laste jaoks. Õpetaja pühendumus oma tööle on oluline selleks, et kasvaksid targad, tublid, rõõmsad  ja toredad  lapsed.   

Pühendumus on  sõimerühma õpetajate  jaoks oluline. Oluline tulla tööle alati naeratades, sest siis on lastel ka tore olla. Ja lasteaia päev lasteaias on rõõmsam nii lastel kui ka endal.

Nele ja Elin