30.09.2020

Mõmmide rühma lahe päev LIIKLUSPARGIS

Teisipäeval, 29.ndal septembril oli Endla Mõmmidel väga vahva ja hariv päev. Üheskoos külastati Peterburi Teel asuvat liiklusparki. Selleks, et kesklinnast nii kaugele jõuda, oli esmalt vaja transporti.

Richard Astoni isa organiseeris Mõmmide jaoks transpordi ja olid koos Kertu Mia isaga terve õpperetke vältel rühmale saatjateks-vat niisugused vahvad isad on meil! 

Kui kohale jõuti, siis esmalt rääkis liikluspargi töötaja Mõmmidele liiklusmärkidest,fooridest ja üleüldse kõigest liiklemisega seonduvast. Seejärel said aga lapsed ise liikluslinnakus proovida, kuidas on olla jalakäija, kuidas autojuht, kuidas olla mootorrattur. Liikluspargis oli tõesti kõik väga hästi korraldatud-kõigile lastele jätkus sõidukeid ja keegi ei pidanud hetkekski kõrvale jääma. Kogu hommikupoolik oli laste jaoks väga hariv ja mänguline-kõik Mõmmid olid rõõmsad ja rahul ning mis kõige tähtsam-veelgi teadlikumad liiklejad! 

Endla õpiruum tänab Mõmmide õnnestunud õpipäeva loomise eest õpetajaid Marikat, Edat ja õpetajaabi  ja Tallinna Kesklinnavalitsust, kes programmi rahastas!